2737
2739
شما زخم داشتین باردار شدین؟

مرداد ماه پماد استفاده میکردم . بعدش دیگه دکتر نرفتم ببینم کامل حل شد یا نه . شهریور اقدام کردم و باردار شدم . الان مشکلی ندارم شکر خدا ‌ 

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا روشکر برا منم دعا کنید

ان شاءالله نگران نباشین . برا منم کلی مشکل پیش اومد مثلا تیروییدم منظم نمیشد . زخم داشتم . عفونتم تا میومد درست شه دوباره .... . فقط بسپارین به خدا .

☀☀☀ "تو" صبح باش ...! من تمام شب های تاریخ را تاب می آورم ...!
2731

سلام من زخم رحم دارم دوره دوم مصرف داروم دوره اول دکترم بهم پمادواژینال و قرص مترونیدازول داد خوردم چون ترشح داشتم ترشحم کم شد ولی زخمم خوب نشد دوره دوم دکترمـفقط قرص واژینال مترونیدازول داد الان سومین بار که مصرف میکنم درکل حس بهتر شدن دارم اما گاهی همون جای زخمم حس ریش ریش شدن دارم انگار دلم ریش میشه به خاطر زخم کسی میدونه دلیلش چیه؟

2738
سلام. اگه منظورتون زخم دهانه رحم هست، من با 3 دوره دارو بدون فریز خوب شدم.

سلام ميشه اسم دكترتون رو بگين ؟ 

من دكترم بعد از ٤ روز قرص گفت يه دوره ديگه دارو بخور اگه خوب نشه بيا فريز كنم ، اين بار حتي داروام نداده پروبيوتيك داده  

من نميخوام فريز كنم و مطمئنم زخم دهانه رحم با ٤ روز قرص مترونيدازول خوبنميشه 🤦🏻‍♀️دنباله يه دكتره خوبم كه واقعا درمان دارووي انجام بده و دنبال فريز كردن حداقل هفته اول نباشه

سلام عزیزم پیشنهادم به شما اینه که یک نسخه پیش خانم دکتر مسگرپور طوسی برو ان شالله که خوب میشی،اگه ب ...

سلام میشه آدرس دکتر طب سنتی رو بدین من مشهدم

میشه برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنونم
2706