2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ماکارونی یا چی درست کنم ؟؟سویا یا گوشت گوساله؟؟

میگن سویا احتمال دختر دارشدنو افزایش میده

من همون دختری هستم که تو ۱۶ سالگی بهش تجاوز شد........مامان چرا به من باور نداری؟مگه دست خودم بود بهم تجاوز شد.......میدونم از اینکه منو به دنیا اوردی پشیمونی.........من عامل تمام بدبختیای تو هستم.........میدونم داداش دوقلومو بیشتر از من دوست داری.......مامان چرا منو مجبور کردی به خاطر تو تاپیک بزنم و چند کاربر بهم توهین کنن......ولی یه ذره منو تحمل کن قول میدم تنهات میذارم که راحت شی.......مامان چرا وقتی من مجرد بودم منو مجبور کردی بی بی چک بذارم فقط به خاطر اون حرف فالگیر........با اینکه منو دوست نداری ولی یه تار موی تورو با دنیا عوض نمیکنم......فقط قول بده به خاطر من گریه نکنی چون من تو این دنیا مسافرم......اگه مردم بیا این امضا رو بخون تا بفهمی من قصدم ناراحت کردن تو نبود کاشکی میتونستم بهت بگم چه قدر دوست دارم ولی تو به من شک میکنی به من اعتماد نداری.......
2731
خدارو شکر عزیزم. شیر سویا هم‌میخوردی؟میشه رژیمتو بهم بگی لطفا؟؟

نه شیرمیخوردم تازگی رژیمموپاک کردم کاش داشتم میفرستادم برات ک هزینه اضاف ندی ب دکتر

ببین ناهارامون جفتمون پلوعدس برنج مرغ دیگه ماسک دوغ شیر هروکدوم روزی دوسه لیوان عرق رازیانه ببین بخدازیادیادم نیس اگه بخوای شماره اون مامایی ک رژیم دادومیفرستم برات صبحانه گردوحذف کن پنیربخورتخم مرغ ابپز خیار گوجه

دخترنازم منتظرتم مامانی
نه شیرمیخوردم تازگی رژیمموپاک کردم کاش داشتم میفرستادم برات ک هزینه اضاف ندی ب دکتر ببین ناهارامون ...

عزیزم شمارشو بهم بدی جوابمو میده؟درخواست دوستیمو قبول کن لطفا بهت پیام بدم ممنون از لطفت

عزیزم شمارشو بهم بدی جوابمو میده؟درخواست دوستیمو قبول کن لطفا بهت پیام بدم ممنون از لطفت

+98 930 856 4191اینم شمارشه

اره عزیزم پیچ داره تواینستا شمارشومیزارم واتساپ براش بزاررژیم دختر 

دخترنازم منتظرتم مامانی