2733
2739
تا هفته 10 فرجه میدن اگر خدای نکرده تشکیل نشه خودش خود به خود سقط میشه یا کورتاژ میکنن. اینه که استرس نداشته باش این خودش بدترین چیزه منم این حالتو تجربه کردم و الان دارم میخندم که چه دیوونه بازیهایی در میاوردم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عسل عزیز سلام
قسمت بارداری هفته به هفته همه چیز گفته شده اگه بخونی بهت خیلی کمک می کنه
با سونوگرافی داپلر تو هفته ٥ تا ٧
البته گاهی هم پیش میاد که جنین کوچولو باشه و دیده نشه تو سونو معمولی اما سونو داخلی خیلی دقیق تره
نداشتن تهوع خطر ناک نیست عزیزم این استرس باعث می شه که تو خونت کورتون ترشح بشه و این کورتون خطرنا که
به خدا توکل کن و خودت و نی نیتو بسپار به خدا
عسل عزیز سلام
قسمت بارداری هفته به هفته همه چیز گفته شده اگه بخونی بهت خیلی کمک می کنه
با سونوگرافی داپلر تو هفته ٥ تا ٧
البته گاهی هم پیش میاد که جنین کوچولو باشه و دیده نشه تو سونو معمولی اما سونو داخلی خیلی دقیق تره
نداشتن تهوع خطر ناک نیست عزیزم این استرس باعث می شه که تو خونت کورتون ترشح بشه و این کورتون خطرنا که
به خدا توکل کن و خودت و نی نیتو بسپار به خدا
2738
کسایی که اینجا نظر میدن به نظرم بهتره بعدشم بیان بگن چی شد تا شاید سوالای ما حل بشه، آخه همین جوری تاپیکو ول میکنین میرین دیگه نمیایین یه خبر بدین خوب چی شد بلاخره؟؟؟!!!!!!