2737
2734
عنوان

شما واسه ولنتاین چه کادویی میدید به دوس پسر یا همسرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 16107 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
شوهرم مرده دوست پسرم هم رفته توی کما
ماتم دارم پولم خرج پسر کنم خودم یه پالتو ندارم میرم واسه خودم خرج میکنم .25 بهمن اینا حراجیه یه عالمه چیز میخرم واسه خودم البته کادو اگه بهم بدن میگیرم هههههه
من دادم روی یه جا سوییچی خوشگل یه شعر خوشگل حک کردند،توشم یه کارت گذاشتم،توی یکی از جیبای چمدونش مخفی کردم
آخه شوهرم ٣هفته سفره،و ولتاین هم شاملشه
اما اگه اینجا بود کنارش یه غذای قلبی هم درست میکردم!پارسال ساندویچ قلبی درستیدم:)
من پارسال برای دوست پسرم یه گوی خریدم که توش یه دخترو پسر بودن.عشقم خیلی خوشش اومد.دوروبرش روهم پرازشکلات کردم.عشقم اون گوی رو داره هنوزم.البته امسال دادم عکس چهره اشو طراحی کردن.امسال شوهرم شده.تصمیم دارم یه کارت پستال هم خودم براش درست کنم.موفق باشید
خدایا تو را قسم میدهم به کوچکترین سرباز حسین (ع) ، فرزندی سالم و صالح به همه پدران و مادران عطا کن...آمین
اوخی چه عشقولانه مرضیه جون :)
من میخواستم موزر بخرم براش دیشب با هم رفتیم بیرون موزر خرید :(((((( من داشتم حرص میخوردم :((
دریای بزرگ دور *** یا گودال کوچک آب *** فرقی نمیکند *** زلال که باشی ، آسمان در توست ...
2706