2737
2734
عنوان

مامانای شهریور 93

| مشاهده متن کامل بحث + 49118 بازدید | 2111 پست
ممنونم مامانای ناز و پرانرژی.دلم واسه همون تنگ شده بود.یه هفته خونه مامانم بودم و سرعت اینترنتشون کم بود. سوگند جون پس تو هم مثل خودمی.فسقلی من که انگار قراره تا آخرین لحظات این تو بمونه.دلم براش یه ذره شده. مامانا نمیدونین با پیاماتون چقد انرژی می گیرم.عاشقتووووونم.بوس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااام کیمیا جون منم مثل تو شدم، ازنطر روحی خیلی خستم. بعضی اوقات میگم نکنه افسردگی بعد زایمان گرفتم! خونه موندن هم خستم کرده من عادت بهش ندارم. شنیدم که میگن دو ماه اولش اینطوریه. ببینیم بعد دو ماه چی میشه.
2728
سلام مامانای گل محیای منم 17 روز زودتر بدنیا اومد 7 شهریور دخترم پا به این دنیا گذاشت زایمان سختی داشتم کیسه آبم نصف شبی پاره شد و من 7 ساعت درد رو تو بیمارستان کشیدم و چون جفتم سر راهی بود منو بردن اتاق عمل برا سزارین.دکتر بیهوشی اومد و گفتم بیهوشی میخوام ولی گفت بی حسی بهتره. 7 بار آمپولو زد تا بی حس شم اما همینکه دکتر تیغو زد من حس کردم اعتراض کردم ولی باز تکرار کردن باور نمیکردن نامردا آخر سر بیهوشم کردن اوه چقد زیاد شدبالاخره دختری با وزن 3500 بدنیا اومد ولی من اصلا از سزارین راضی نبودم آدم اصلا نمیتونه به بچه برسه دخترم بی قراری میکرد ولی من نمیتونستم اونو تو آغوشم بگیرم و آرومش کنم مامانا واسه خودتون و نی نی های گلتون آرزوی سلامتی دارمحس قشنگیه مادر بودن
شو روم دائمی ttbabytt فرصتی است برای تجربه خریدی مطمن در فضایی أرام ،ویژه مادران و پدرانی که به فرشته های دوست داشتی تان احترام میگذارید. شو روم ttbabytt مفتخر است با آرائه پکیج کامل سیسمونی و مجموعه ای کامل لباس کودک از برند های نکست و مادرکر ودیزنی . هر روز از ساعت ١٠ تا٦ حتی ایام تعطیل با تماس قبلی میز بان شما هستیم محدوده:خ فرشته خ الهیه تلفن:٠٩١٢٧٩٧١٦٠٨ صفحه ما در اینستاگرام ttbabytt هست ممنون میشم فالوکنیدو نمونه کارهاً رو ببینید
2740
سلااااااام مامانای گل نی نی سایتی.من اومددددم!با دختر نازم که الان 9 روزشه.خیلی حرف واسه گفتن دارم ولی نمیشه همشو گفت.فقط بگم 40 هفته رو تموم کردم و درد نداشتم و آخرشم سز شدم از طرفی هم دختر نازم 4 کیلو بود قربونش برم.مامانا سز خیلی سخته! نمیشه لذت مادری رو خوب خوب تجربه کرد.ولی خدا رو شکر که دخترم صحیح و سالم کنارمه.