2737
2739
عنوان

من سر دوراهی شدیدی گیر کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 784 بازدید | 23 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم میگم حقیقت نداره من یه برهه ای از این قانون استفاده کردم و غرفه کرایه کردم بودم که جواب که نمیداد هیچی کلیم ضرر کردم و بعد از اون با ادعیه ها آشنا شدم که الان احادیث رو نگاه میکنم و در مورد اون چیزی که میخوام بر خوندن اون دعا مداومت میکنم و الحمدالله به همسرم رسیدم و بعد به خونه و بچه و ماشین خدا رو شکر برام یقین شده راه درست کدومه...
قانون جذب که نشستنو فکر کردن فقط نیس:| اتفاقا من استفاده میکنم و نتیجشم + دیدم نشستنو فکر کردن یا همون مراقبه فقط قسمتی از این قانونه تو باید ایمان فعالتم نشون بدی تا جذب کار کنه
[smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley]
این چندتا کتابو بخون چندبارم بایدبخونی بهتر متوجه بشی چشم دل بگشا و از دولت عشق(کاترین پاندر) قدرت درون ماست( لوئیس ال هی) فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند ( برایان تریسی) ضمیر ناخودآگاه(زیگموند فروید) قدرت فکر ۱-۲-۳(ژوزف مورفی)
[smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley][smiley]s/sm_44.gif[/smiley]
2738
عزیزم مسلمه قانون جذب وجود داره. دعا وجود داره. درخواست و التماس از خدا وجود داره ولی::::::::::: درست است خداوند به هر پرنده ای دانه ای میدهد ولی ان را داخل لانه اش نمی اندازد. این خیلی مهمه از تو حرکت از خدا برکت.قرآن و قانون جذب و چهااثر و کتاب و رازو ... همه همینو میگن. اگه قرار باشه کسی با اعتماد و یقین 100000000000000000% بگه من پول میخوام، پول از آسمون براش نمیباره! یقین و ایمان در هر کار درستی لازمه ولی همت هم لازمه. شما باید ببینی شرایطت با این آقا جوره؟ ایشون هم خواهان شما هست؟ چرا نمیشه و بعد دنبال راهکار باشی که مشکلها رو از سر راه بردارین و به هدف نهاییتون یعنی وصال برسین. امیدوارم هر چی خیره برات پیش بیاد.