2737
2734
عنوان

بیمارستان امام حسین مشهد و زایمان طبیعی با دکتر خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33947 بازدید | 38 پست
من خواهرم بیمارستان امام حسین بود سزارین پیش خانم موقر بیشتر فامیلمونم پیش ایشون بودن واقعا خانم خوب ...

منم دکترم موقر مقدم هست ولی به من گفت زایمان طبیعی تو بیمارستان امام حسین اصلا انجام نده خیلی اذیت میکنن گفت بی دردی رو باید متخصص بیهوشی بزنه ولی متخصص بیهوشی اصلا نمیاد بخش زایمان طبیعی میره سمت جراحی

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             
منم دکترم موقر مقدم هست ولی به من گفت زایمان طبیعی تو بیمارستان امام حسین اصلا انجام نده خیلی اذیت م ...

عه بمن گف خانوم موقر که زایمان بدون درد توی امام حسین انجام نمیدن فقط یا باید ماسک بذاری یا مامای همراه بگیری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عه بمن گف خانوم موقر که زایمان بدون درد توی امام حسین انجام نمیدن فقط یا باید ماسک بذاری یا مامای هم ...

خب انجام نمیده چون امام حسین تجازه نمیده که کسه دیگه ای امپول بی دردی بزنه متخصص بیهدشی هم نیست تو بخش زایمان طبیعی

ارزو میکنم تمام اونایی که نینی میخوان نینی دار بشن و یک نینی سالم و خوشگل بدنیا بیارن 😍❤🤲             
2731
عه بمن گف خانوم موقر که زایمان بدون درد توی امام حسین انجام نمیدن فقط یا باید ماسک بذاری یا مامای هم ...

بااپیدورال توامان حسین انجام نمیدن؟وای 

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا

من زنگ زدم الان گفتن زایمان بی دردی دارن ک 

راهنمایی میکنید ؟

جوجه میشه محکم بچسبی ب دل و روده مامان 😍❤️ آخه باید بیای حتماااااااا
2740