2733
2734
عنوان

قشنگ ترین کاری که همسراتون واستون انجام دادن چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20618 بازدید | 320 پست
کاری که همسر من انجام داد ناراحت کننده است برام اما در نهایت اقدام زیباییه که تا آخر عمر یادم نمی ره...همسر من وقتی مادرم فوت کرد توی قبرش رفت تلقینش داد و کنارش موند تا آخرین لحظه ... تمام دستاش وقتی اومده بود بیرون به دیواره های قبر خراشید شده بود و زخمی بود...ببخشید اگه ناراحتتون کردم اما دوست داشتم اینو بنویسم ...
آدرس جدید بهشت:فضای یک وجبی بین بازوان دخترم!!!

ته ته رمانتیک بازی و سورپرایز همسر من ختم میشه به غذا درست کردن های گاه گاهی.. همینو بس
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1036752&PageNumber=7 پاسخگوی سوالات دندونپزشکیتون هستم. جهان سوم به جایی گفته میشه که اگه زن خیانت کنه سنگسارش میکنن ولی اگه مرد به همسرش خیانت کنه به زنش میگن بیشتر به شوهرت برس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من شوهرم خیلی خوبه ۱-تودوران عقد برام موبایل خرید اون موقعه مثل الان همه گیر نبود موبایل کم مردم داشتنرموبایلو با سیمکارت کادو پیچ کرد بعد هی زنگ میزد بهش ما هم هی نگا هم میکردیم که از کجا صدا میاد بعد فهمیدم و کلی ذوق کردم ۲-یک بارم تو مجله ای که اشتراک دارم برا تولدم پیام گذاشت کلی ذوق کردم از این کارش. کلا روزی چند بار اس ام اس میده یا برام نامه مینویسه و جاهای مختلف میزاره یا از سر کار میاد میگه خانوم نهاری که درست کردی رو بردار بریم بیرون بخوریم کلا زیاد سورپرایز میکنه هیچ کادویی رو بدون سورپرایز بهم نداده من خدا رو شکر میکنم بخاطر وجودش
من باردار نیستم این تیگر داره روزهای انتظار من رو نشون میده چون دارم درمان گیاهی میکنم به امید خدا
2731
شوهر من زیاد اهل سورپرایز کردن نیست اما دو تا کارش خوب به یادم مونده 1. وقتی عقد بودیم دو شهر جدا بودیم یه بار من با قطار رفتم پیشش راه اهن که اومد دنبالم دیدم یه دسته گل رز روی صندلی ماشینه خیلی خوشحال شدم با اینکه دسته گل ساده بود 2.روز عید بود یهو دیدم شوهرم لباس پوشیده بره بیرون وقتی برگشت دیدم یه بلوز خریده واسم که خداییش گرون نبود ولی انقد ذوق کردم که خودش برام خرید با دو تا 10 تومنی نو داد بهم گفت برای عیدیت
خدایا شکرت
شوهرم ماهه دوران عقد تو شهرای دور از هم بودیم با اینکه سرکار بود و خسته واسه اینکه چند ساعت منو ببینه ساعت ها با خستگی پشت فرمان بود تا بیاد پیشم وقتایی که ناراحتم حتی اگه مقصر و دلیل ناراحتی خودم باشم تا از دلم در نیاره و لبخند رو لبام نیاره بیخیال نمیشه هرروز صبح بدون استثنا میخواد بره سرکار منو میبوسه و بغل میکنه با اینکه خوابم و تا منو نبوسه نمیره (بیشتر وقتا اینقدر میبوسه که بیدار میشم) میاد خونه اول منو میبوسه و بغل میکنه وقتایی که خسته م پریودم حال ندارم افسرده م تو کارای خونه کمکم میکنه همیشه بهم اس میده که دوستت دارم جوجه من خانوم من تا حالا صداش رو بلند نکرده و کوچکترین بی احترامی نکرده بحث می کنیم ولی اکثرا مقصر منم که خستگیم رو سرش خالی میکنم اون هرگز خستگیش و ناراحتیش رو سر من خالی نمیکنه دیگه چی بگم از خوبیاش یادم نمیاد....خدا رو شکر دارمش