2737
2734
عنوان

**خداروشکر ما هم مامان شدیم**

| مشاهده متن کامل بحث + 38817 بازدید | 9052 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پررریییییییی جووووون مامان شدی به سلامتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟        

وای ارهههههههههه 

منم مامان شددددم🎉🎉🎇🎇💞💞

امروز رفتم سونو قلب

ضربان قلبش منظم بود😍😍😍😍😍

الهههههی قسمت همه منتظرا بشه وهمه این حس خوب رو تجربه کنن❤❤

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
2728
مبارکهههههههههههههه میشه بگی مشکلتون چی بود؟ و چطور درمان شد

ازمایشام سالم بود مشکل خاصی نداشتم 

سه ماه طبیعی اقدام کردم نشد ماه چهارم داروی لتروزول و امپول hcg زدم که باردار شدم 

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
مبارکهههههههههههههه میشه بگی مشکلتون چی بود؟ و چطور درمان شد

مرسی عزیزززززززم 

ایشالا این ماه تو مامان بشی❤❤❤❤

سلام به دوستان قدیمی خوب خودم خوبید خوشید سلامتید بچه هاتون خوبن چکارا میکنید خیلی دلم واسه اون روزای تاپیک تنگه که از اول صبح میومدیم وحرف میزدیم وای روزایی که قرار بود بیبی بزنیم چقد بااسترس میگذشت ولی شیرین بود 

امیرحسین من الان دوسال چهار ماهشه هنوز کامل موفق نشدم از پوشک بگیرمش روزا کلا ازاده فقط شبا پوشکش میکنم البته واسه جیش بعضی وقتا بهم میگه ولی بیشتر خودم میبرمش ولی واسه دسشویی بزرگش نمیگه وتو خودش میکنه نمیدونم چرا نمیگه انگار میترسه

وخدایی که برایم کافیست❤❤❤❤
2738