2726
عنوان

مقادیر بتا در بارداری نرمال بر اساس هفته ها و روزهایی که از لقاح گذشته

| مشاهده متن کامل بحث + 212798 بازدید | 231 پست

سلام

بهترين زمان براي تيتر بتا كي هست كه ديگه نگن مشكوك و مجدد تكرار كنم 

من فردا موعدم هست 

يه هفته صبر كنم  بعد برم بتا  بدم 

يا صبر كنم 

١-٢ روز تاخير داشتم ازمايش بدم 

خدايا به منم يه دختر بده🥰🥰🥰
یعنی بعد از هفت روز بین 0 تا 5 می تونه باشه که توی آدم های مختلف کمی فرق داره .... و قبل از روز هفت ...

سلام ببخشید من 2هفته هست انتقال دادم دکترم گفت 3هفته بعد برم آزمایش ولی من الان تو دوهفتگی رفتم عدد بتا9/5بود بنظرتون مثبته ؟یعنی زیاد میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی بعد از هفت روز بین 0 تا 5 می تونه باشه که توی آدم های مختلف کمی فرق داره .... و قبل از روز هفت ...

سلام عزیزم میدونم این پست مال چند سال پیشه اما گفتم شاید جواب بدید من یه روز مونده به پریم لک بینی داشتم الان سه روز میگذره و هنوز لکه بینی دارم همون سه روز پیش هم ک لک اومد آز دادم 0.7 شد این صفر ۷  یعنی چی؟ ممنون میشم جواب بدی عزیززززمممم

خدایا هر چه تو خواهی راضی ام به رضایت 
2728
عزیرم من خودم کارشناس ازمایشگاهم و روزی با ده تا مادر ک یا باردارن یا نیستن سروکار دارم وقتی دارن می ...

من پنجم آذر ماه پریود شدم و پنجم دی ماه آزمایش خون دادم عدد بتام 200 بود 

در اصل دوروز از موعدم گذشته بود چون دوره من 28 روزه ست بنظرتون بتام خوبه؟

من پنجم آذر ماه پریود شدم و پنجم دی ماه آزمایش خون دادم عدد بتام 200 بود  در اصل دوروز از موعد ...

خیلی خیلی خوبه ان شالله ک بارداری خوبی داشته باشی

من خودم ۶هفته از اخرین پریودم میگذره هی منتظرشدم پریود شم نشدم امروز ازمایش دادم بتام۴۹بود حالم اصلا خوب نیست نمیدونم چیکارکنم