2733
2734
عنوان

چند ماه بعد از سقط به روش سزارین میتونم اقدام به بارداری کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1005 بازدید | 101 پست
سونیا جون منم حال تورو داشتم البته تا چند روز پیش ولی جز صبر و توکل به خدا هیچ کاری نمیتونیم بکنیم الان زوده واسه اقدام حداقل 3 تا پریودی باید بگذره انشالله با همدیگه اقدام میکنیم البته باانرژی مثبت
خدایا راضی ام به رضای تو
ناناز جون منم مادرمو از دست دادم باهات همدردم عزیزم شما چند هفته سقط کردید و چرا؟ انشالله خیلی زود خدا بهمون نی نی های سالم میده خیلیا سقط کردن و بعد بچه دار شدن بدون مشکل پس بیاید قوی باشیم و با همدیگه این دوران بگذرونیم
خدایا راضی ام به رضای تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چهار روز دیگه یک ماه از سقطم می گذره.تصمیم دارم دیگه جلوگیری نکنم.البته پری هم نشدم هنوز.دیشب شو شو اومد سروقتم بهش گفتم بدون جلوگیری باشه.قبول نکرد.منم گفتم پس نمی خوام اصلا.قهر کرد.حالا نمی دونم امشب قبول می کنه یا نه
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
2731
اخه مامی جون من اوندفعه هم به زور کلومفین باردار شدم.تخمک گذاریم هم گذشته.منتظرم پری بیاد.تقریبا تا قبل پری دیگه احتمال حاملگی ندارم.
خدای مهربون من بهترین رو برام رقم بزن.همونطور که تا حالا بهترین ها رو بهم دادی.بابت همه چیز شکر.
ممنونم مامی جان.اتفاقا چهارشنبه رفتم دکتر.چون هنوز خونریزی دارم،البته کمه.گفت سونو بده وضعیتت رو ببینیم.اما بهم گفت که میتونم تا سه ماه دیگه باردار شم.خیلی خوشحال شدم.چون بهم کلی امید داد.انشالله به حق این ماه عزیز،به حق صاحب این ماه،هممون دلمون شاد میشه به همین زودی.
2738