2737
2739
چشم عزیزم انشاءالله که همه چی به خوبی تموم بشه متوسل به ائمه اطهار بشید امام رضا خودش کمک کنه امین من چون ماهم بیشتر بود با آمپول فشار طبیعی زایمان کردم
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
خدای مهربونمممم چقدر ناراحت شدم گریه ام گرفت عزیزم
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هر چقدر هم دلداری بدین 4 ماه باهاش زندگی کرده چه حس بدی داره خیلی دردناکه ...الهی که خدا نی نی بعدی که بهش میده سالم باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728
عزیزم اگه واسه سقط شک دارید یک سر به مطب جراحان کودک سر بزنید میتونید تصمیم قطعی بگیرید من مشهد مطب دکتر بذرافشان یک مورد دیدم عالی عمل کرده بود من اصلا متوجه نشدم وقتی عکسهای قبلشودیدم فهمیدم
2738