2737
2734
عنوان

کلوبها در دست تعمیر است

| مشاهده متن کامل بحث + 3872 بازدید | 116 پست
با درود فراوان مشکلی که بوجود آمده اینه که وقتی در کلوپ ها هستی و لینک صفحه اصلی رو می زنی بجای اینکه به صفحه اول سایت برگرده به صفحه کلوپ های نی نی سایت بر می گرده. لطفا رسیدگی شود.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
منم چند روزه نمیتونم کلوب برم مثه اینکه همینطوری میمونه کسی نمیتونه درستش کنه
خدایا! راهی نمیبینم!...آینده پنهان هست...!اما مهم نیست....!همین کافیست که تو راه را میبینی ومن تورا......
منم دقیقا همین مشکل رو دارم نمیشه وارد بشم کسی هم نمیگه چیکار کنم
خدایا! راهی نمیبینم!...آینده پنهان هست...!اما مهم نیست....!همین کافیست که تو راه را میبینی ومن تورا......
منم دقیقا همین مشکل رو دارم نمیشه وارد بشم کسی هم نمیگه چیکار کنم
2738
چرا امضا رو ویرایش میکنم بازم امضای قبلی میاد؟؟؟؟؟؟؟ هزار بار هی ویرایش کردم ولی تو کلوپها که پست میزارم امضای قبلی میادددددددد لطفا درستش کنیییییییییییییییییییییید
خدایاشکرت....بعد7سال انتظار نورچشم ما اقامهدی روز دوشنبه11ام اسفند93 بازایمان طبیعی دنیا اومد وزندگی ماروشیرین ترکرد....خوش اومدی عزیزترازجانم