2737
2739
14 روز مونده به پریود بعدیت روز تخمک گذاریته. مثلا اگر هر 32 روز پریود میشی روز 18 تخمکگذاریته.دو روز قبل و همون روز و دو روز بعد از تخمک گذاریت نزدیکی داشته باش.باید استرس هم نداشته باشی زیاد بهش فک کنی یا حامله نمیشی یا دختر میشه چون استرس باعث دختر شدن میشه. بعد نزدیکی هم باید زیر باسنت بالش بزاری و به پهلوی راستت بخوابی. قبل نزدیکی هم چیز شیرین مثل خرما یا قند بخور.ارگاسم شدن زن هم به نفع پسر شدنه. پوزیشن هم مهمه. بعدشم مردی که یک هفته از نزدیکی اخرش گذشته باشه اسپرم هاش ضعیف میشن و احتمال دختر زیاد میشه. فاصله دو نزدیکی نباید از 4-5 روز بیشتر باشه و همینطور نباید از دو روز کمتر باشه چون تعداد اسپرم کم میشه و تعداد کم احتمال دختر رو زیاد میکنه. چیزای دیگه هم هست. اینا که گفتم یه مقاله خارجی خوندم از خودم نمیگم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داروهای گیاهی عالی برای بارداری دارم همین طور برای قاعدگی یعنییییییییییییییییییی: دوای گرم عالی واصل دارم + گرده نخل نر که برای مشکلات تخمدان ، پی سی او و همین طور گرده نخل برای مشکلات اسپرم عالی هستن یعنیی دوای گرم تضمینی هست که مشکلات تخمدان رو رفع می کنه در ضمن هر دو پسرزاییی میارن داروی قاعدگی هم دارم :که برای کسانی که با قرص و امپول پری می شن با این داروی گیاهی به راحتی پری میشن و همین طور داروی تنظیم هورمون دارم : کههههههههههههه واقعا عالیه برای رفع صد در صد درد پری ، برای بزرگ شدن سینه ، برای طبیعی شدن میزان خونریزی ماهیانه و همین طور از بین بردن سردی رحمممممممممممممممم و خیلی داروهای دیگه ادرس سایتم : www.maminaz.com توی تالار گفتمان سایت هم راجع به نحوه ی مصرف و بقیه ی موارد توضیح دادم
خداوندا برای هر چه بهتر بزرگ کردن فرزندانم به من آگاهی بده .
اول و آخر خواست خداست من خودم شانسی باردار شدم خیلی مهمه که استرس نداشته باشی و بسپار به خدا به امید خدا هر چی مصلحت همون میشه تو این دوروزمونه فقط باید دعا کرد که سالم و صالح بزرگ بشن
2728
سلام من الان دخترم 4 سالشه خیلی دوس دارم دومی پسر باشه الان چندوقتیه که همش دارم سرچ میکنم و تجقیق میکنم طبق گفته هت فاکتورهایی ک گرفتم و پرس و جو از کسایی ک نتیحه گرفتن اول از همه توکل برخدا **************************** نشستن تو جوش شیرین قبل از نزدیکی خوردن غذای مقوی شام قبل از نزدیکی کمپرس یخ روی بیضه ها روز تخمک گذاری باشه به ارگاسم رسیدن زن پوزیشن حالت سجده برای تخلیه مرد بعدشم که تا یک ساعت دراز کشیده و بعدش خوردن یه چیز مقوی مثلٍ موز
خدا رو دوست دارم واسه اینکه حواسش با منه
خدا رو دوست دارم آخه همیشه لبخند می زنه
2740