2726
عنوان

تورم غدد لنفاوی گردن.. کسی‌ تاحالا اینجوری شده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 392777 بازدید | 810 پست
منم غده گردنم شدید درد میکرد خیلی میترسیدم نکنه سرطان باشه اما با یه داروی مالیدنی ارزون بعد از چند ...

یعنی غده محو شد کلا ؟ مطمئنی جوش نبوده ؟ چون غده لنفاوی تو بافت عمقی گردنه ها .اسم دارو چی بود؟

✔️ خبرنگار 
یعنی غده محو شد کلا ؟ مطمئنی جوش نبوده ؟ چون غده لنفاوی تو بافت عمقی گردنه ها .اسم دارو چی بود؟

اصلا غده لنفاوی توی گردن که طبیعیه و در همه وجود داره برای من چند وقت متورم و دردناک شد که خدارو شکر خوب شد باید قوطیش رو پیدا کنم قوطی لاکی سفید کوچک داره و باعث گرم شدن ناحیه گردن م شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا غده لنفاوی توی گردن که طبیعیه و در همه وجود داره برای من چند وقت متورم و دردناک شد که خدارو شکر ...

می دونم عزیزم .برای من تو گردنم متورم شده چند ساله .برای شما چه مدت متورم بود ؟

✔️ خبرنگار 
2728
می دونم عزیزم .برای من تو گردنم متورم شده چند ساله .برای شما چه مدت متورم بود ؟

یعنی چند ساله همین طور متورمه ؟ درد هم داره ؟ دکتر چی میگه ؟

برای منم گردن ورم کرده دکتر آنتی بیوتیک نوشت خوردم خوب نشد الان کلی آزمایش نوشته انجام بدم ببینم چی میشه برام دعا کنید خیلی استرس دارم 

عزیزم شما چی شد خوب شدید ؟؟؟  اگه میبینی جواب بده خیلی مهمه برام

سلام بنظرم یکبار این دارو رو به ناحیه گردنت بکش شاید جواب بده ضرر نداره فقط گرم میشهاسم دارو قوطی سفید کوچک اسمش RELAX ،رلاکس هست و هندیه

ممنون که جواب دادید  یعنی فقط یک بار بزنم ؟چقدر بمونه ؟ روش استفاده اش رو میگی ؟

خواهش ،نه باید چند بار بزنید ولی برای من همون بار اول خیلی بهتر شد چند بار بزنید اجازه بدید حداقل نیم ساعت یا یک ساعت بمونه اگه موثر بود تا بهبودی کامل ادامه بدین یک مقدار ازش رو روی محل درد واطراف محل درد بکشید اول کمی گرم میشه اشکال نداره

2706