2737
2734
عنوان

بیاین جنسیت نی نی منو حدس بزنین!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 19077 بازدید | 273 پست
مرسی شمینا جان آخه من دوبار دیگه هم باردار شدم . هردوبار نی نی ام سمت راست بود و هردو هم دختر ... پس این که پسرا سمت راستن اشتباهه ! ولی ویارم سر دختر اولم از همون بعد از موعد پری بود که اومد و سر دومی هم از هفته 7 شروع شد ... امیدوارم که این یکی اصلا ویار نداشته باشه ... کلی امید داشتم که دیگه ویار نیاد ...خخخخخ
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
انشاالله این یکی پسر میشه عزیزم. پس حالا که تمام علائمت فرق داره با قبلیا ممکنه این یکی پسر باشه. ولی مادرشوهر من 3 تا پسر به دنیا آورد. 2 تای اول همه علائمش مثل هم بودن. اما سر همسر من که آخری هست همه علائمش فرق داشت. همش فکر میکرد دختره. اما بازم پسر شد!!! به هر حال آرزو میکنم هر چی به صلاحه پیش بیاد براتون.
منم که شُهره شَهرم به "عشق" ورزیدن.../// خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی شمینا جان از آرزوهای خوب خوبت منظورم این نبود که این پسره ! منظورم اینه که چپ و راست بودن خیلی دلیلی برای جنسیت نیست . واینکه واقعا ترسیدم وقتی گفتی زوده برای ویار ! من کلی خوشحالم که اینبار ویار ندارم ... ذوقیده شدم
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
عزیزم ویار خیلیا از همون روز لقاح شروع میشه . برای بعضیا از هفته 8 و 9 برای یه سری هم اصلا سه ماه اول ندارن. سه ماه سوم دارن!! برای یکی 9 ماه طول میکشه برای یکی اصلا عین خیالشم نیست!! خلاصه که هر چی دیدی توی بارداری بدون طبیعیه شاخ هم در آوردی بدون طبیعیه خخخخخخخ انشاالله علائمت که با بقیه بارداری هات فرق داره، جنسیت هم انشاالله فرق داشته باشه
منم که شُهره شَهرم به "عشق" ورزیدن.../// خدایا شکرت
2728