2737
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون برم آمینوسنتز ...........لطفا کمکم کنیددددد

| مشاهده متن کامل بحث + 222 بازدید | 66 پست
من خودم الان سرشار از استرسم. البته استرس من از هفته 20 شذروع شد چون تا قبل اون فاکتورای آزمایشم خوب بود. تو سونوی سه بعدی متوجه مشکلش شدم
خدا جوووونم ممنونم ازت.... دختر نازم اومدنت به زندگیم مبارک
انشالا پریساجون نی نی ت سلامت باشه و هیچ مشکلی نباشه عزیزممممممممممممممم
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فاطمه ناز جون ان تی منم 2.6 . منم 15 هفته هستم. تازه دو قلو هم باردارم. یکیش هم 2.7 . من به خاطر ریسک سقط دکترم آمنیو رو صلاح ندونست و رفتم DNA آزمایش دادم . ولی میگن توی دو قلوها دقتش پایینه . دو هفته دیگه جواب میاد. خیلی نگرانم .
رهادا جونم انشالا همه چی سلامت باشهههههههههه عزیزم بمنم دعا کننننننننن
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...
2731
عزیزم رفتی؟چی شد؟
نذر کردم اگر فرزندم سالم باشه به امید خدا۱۰۰۰۰تا صلوات برای خانم نرجس مادر امام زمان بفرستم و برای. حاجت ۱۰۰تا از دوستای نی نی سایتی ام هم دعا کنم... التماس دعا دارم دوستان
سلام زهرا جون شنبه رفتم ............ گفتن جوابش 12 روز میکشه اما فردا زنگ میزنن ببینم ............. خیلی دعا کنیددددددددد