2410
2553
عنوان

درمان تهوع در بارداری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 159960 بازدید | 72 پست

سلام دوستان من تو هفته نهم بارداریم و از عصرا تا شب شدید حالت تهوع ذارم و میارم بالا دمیترون و ب۶ اصلا روم جواب نمیده.حتی جوشوندع زنجبیل.میشه قرصارو دوتا دوتا خورد؟

سلام من خیلی حالت تهوع شدیدی نداشتم ولی خوردن این کشک نقلیا که یه طرفشون کشکه یه طرفشون قره قروت و هم ترشن هم شور خیلی روم تاثیر میذاشت 

میزاشتم گوشه لپم و تا تموم میشد حالت تهوعمم رفع شده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

سلام من الان هفته 6بارداریمم از 5هفته شروع شده خیلی حالم بد 19 سالمه و بارداری اولم بدنمم خیلی ضعیف همش بالا میارم حتی خون تو استفراغ بود... 

نمیدونم باید چیکار کنم شیاف میزدم ک دکتر گف دیگ نزنم یه کم بهتر شدم ولی اون حالت باز هس چیکار کنم

من تا هفته  سیزدهم به شدت حالت تهوع داشتم. به بوی یخچال و همسرم و کولر و همه چیز حساس شده بودم. واقعا هیچ کاریش نمیشد کرد. دمیترون هم دکتر برام نوشت ولی چشم درد گرفتم که دکترم گفت نخور. واقعا عذاب آور بود. 

ولی با بوی پوست نارنگی و پرتقال و نعنا یکم آروم میشدم. آدامس نعنایی می‌جویدم. زنجبیل و بيسکوئيت ترد و نون برشته اصلا روی من تاثیر مثبت نداشت تازه بیشتر بالا می آوردم. هوای دشت و طبیعت حالم رو بهتر می‌کرد. آخر شب موقع خواب کمتر آب میخوردم و یه چیز شیرین میخوردم اینجوری صبحش یکمی بهتر بودم. این هفته که هفته ی چهاردهم هستم خیلی خیلی بهتر شدم. 

چیزایی که به ذهنم رسید رو نوشتم. 

خدایا ممنونم که امید توی دلم گذاشتی. پسرم امید فروردین 1401 میاد تو بغلم  

من تا ۹ ماه یعنی روز قبل از زایمانم تهوع شدید داشتم وکل روز داشتم همه چیز هم امتحان کردم دمیترونم جواب نمی داد آمپول و قرص و همه چیز  یک سره سرم بهم وصل بود  فقط باید صبر کنی ،

2714

سلام خانوما حالتون خوبه 

من تازه وارد هفته۸ شدم از هفته ۶ حالت تهوع شروع شد به بوی شوهرم خیلی حساسم اصلا دوسندارم نزدیکم بشه دلم هیچی نمیخاد معدم احساس پری داره در حالیکه چیزی هم نمیخورم ضعف دارم اما به محض خوردن چندقاشق غذا حالم بد میشه 😭😭😭 

❤ وَمَا تَسْقُطُ مِنْ وَرَقَةٍ إِلَّا يَعْلَمُهَا ❤

سلام خانمهای باردار برای از بین رفتن حالت تهوع میتونید یک کش پول را به مچ دستتان بندازید من امتحان کردم جواب داد

کش رو جوری بندازید که دستتون اذیت نشه یعنی سفت نباشه که جا بندازه خیلی شل و راحت

سلام خانمهای باردار برای از بین رفتن حالت تهوع میتونید یک کش پول را به مچ دستتان بندازید من امتحان کردم جواب داد

کش رو جوری بندازید که دستتون اذیت نشه یعنی سفت نباشه که جا بندازه خیلی شل و راحت

سلام عزیزان. واسه طعم فلزی و تلخ و ترش دهان و زیادی بزاق کسی راه حلی نداره؟ هفته ۱۴ هفته تازه تموم ...

خواهر منم همین طوری بود. به طوری که انقد بزاق دهنش زیاد بود  از صبح تا شب یه ظرف یکبار مصرف گوشه دهنش میزاشت تا شب پر میشد