2737
2739
آره عزیزم حتما برو . مگه هر روز دکترت چکت نمیکنه ؟ 40 هفته که می گذره هر لحظه باید زیر نظر باشی. خدای نکرده پی پی کنه تو دردسر میفتی .. بنظر من همین امروز برو یه بیمارستان بگو ضربان قلب جنین بگیرن .
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
مژده حدود هفته 36 یا 37 سر بچه میاد تو کانال زایمان . مال من تا لحظه آخر نیومد . آخرش هم سزارین کردم
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکر کنم همون ان اس تی هست . ولی مدتش حدود 45 دیقه تا یکساعته . بازم بپرس از بچه ها شاید بهتر بتونن راهنماییت کنن . ببخشید عزیزم موضوع تاپیکت هم منحرف شد
2740
سارا جون الان که از 40 هفته گذشتی و علائمی نداری باید حتما تحت نظر باشی . سریع برو ضربان قلب رو بگیر . به حرکات جنینت خیلی توجه کن . اصلا منتظر اینکه خودش علائم بیاد نباش ممکنه اصلا علائم زایمان طبیعی هیچ وقت برات پیش نیاد . همین امروز برو بیمارستان و حتما حتما سلامت جنینت رو بررسی کن چون الان بدن اون برای زندگی بیرون از رحم فعالیت می کنه ممکنه پی پی کنه و باعث عفونت خودت و خودش بشه و خیلی دردسر دارده . حتما امروز برو بیمارستان .
سلام.من دخملم الان 7ماهشه.خواستم از تجربم بگم.من تو دو ماه آخر هر روز عرق کاسنی خوردم و انار هم میخوردم.اصلا چیز گرم نخوردم گروه خون خودم و دخترم هم یکی بود.وقتی هم دنیا اومد مرتب شیر میخورد یعنی ساعت اول من شیرم اومد از بس مک میزد قربونش برم،وقتی هم مرخص شدم برا پیشگیری هر هروز با شاطره شستیمش اما بعد از 4 روز زردیش رفت 15 و مجبور شدم بستریش کنم.من فقط به کبد میدونم که کدوم بچه کبدش زودتر به کار بیفته و اینکه چون وقتی بچه ها سزارین میشن زودتراز موعد دنیا میان تا کبدشون کار کنه و بیلی روبین رو تجزیه کنه طول میکشه واسه همین هست که بچه های زایمان طبیعی کمتر به زردی دچار میشن.ایشاله که نی نی هاتون زردی نداشته باشن