2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من خیلی درد دارم  کسی هست دردش دایمی باشه

ذرت بوداده هررپزیم مقدار بخوریم برای نرم کردن عالیه  توت خشک آب زیاد قرص ویتامین ای سوراخ کنین روغنشوبه مقعدبزنین

مامان ۳تافرشته که هدیه ولطف خدان ومعجزه زندگیم 
میخوام در مورد بیماری شقاق باهاتون صحبت کنم که با توکل به خدا و ائمه با دارو بیماریم خوب شد.اول این ...

عزیزم من الان یک ماهه فیشر گرفتم رفتم جراح عمدمی گفت اگه خوب نشدی بیا جراحی کنم من پماد رکتول خربدم پماد انتی فیشر هم خریدم به نظرم رکتول بهتره

2731
[QUOTE=21362696]میخوام در مورد بیماری شقاق باهاتون صحبت کنم که با توکل به خدا و ائمه با دارو بیماریم ...

سلام.

من بعد از زایمان اولم متأسفانه شقاق گرفتم.

دکترم برام شربت لاکسمل تجویز کرد که هرشب با غذای شام یا بعد از غذا ۲.۵ تا ۳ قاشق غذاخوری باید می‌خوردم.

استفاده از پماد هموروئید.

که البته پماد رو برام سخت بود استفاده اش به خاطر همین بعد از یکی دوبار که پماد استفاده کردم ، بعد از آن هرشب یه شیاف آنتی هموروئید میذاشتم.

سعی کنید شربت را تا زمانی که یبوست کاملا رفع بشه مصرف کنید.

بعد از خوب شدن یبوست با این شربت ،  روزانه مصرف آب فراوان ،سبزیجات خام یا بخاپز رو فراموش نکنید.

😢

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
2738

بهترین روش تجربی برای رفع سریع دردیبوست ،دردهمورئیدوشقاق مقعد

به نیت رفع دردی ازدردهای یاران ومنتظران مولای زمان عزیزترازجانم سلام الله علیه وآله

هرکسی ازاین روش نتیجه  گرفت لطفاپنج تاصلوات برای تعجیل فرج مولای زمان عزیزترازجانم برای تربیت فاطمه زهرایی وعاقبت بخیری همه مسلمین هدیه بفرستد

دراین روش اگردردمقعدناشی ازیبوست داریدیعنی مقعدشمازخم شده ودرحال عفونی شدن هست پس دردرجه اول؛ بایدناحیه راباآب وصابون باملایمت وبدون فشارشسته  پمادآنتی همورئیدمالیده ویک عددقرص مترونیدازول بخوریداگردردخیلی شدیدهست می توان هر۸ساعت یک قرص مترونیدازول خوردتازمان برطرف شدن درد،همچنین برای کاهش دردمی توان برروی تشک گرمکن برقی یاکسیه آب گرم یاحوله گرم یاآجرداغ شده که لای پارچه پیچیده شده به ملایمت  نشست تاباگرم کردن ناحیه هم دردبهتربشه  وهم روندبهبودی سریعتربشه

دوم؛هربارکه به سرویس بهداشتی می رویدیک نوع پمادآنتی همورئیدیاپمادکلوتریمازول یاپمادرکتول یاآنتی فیشریاروغن زیتون یاویتامین آ یاپمادتتراسکلین بمالیدبه هدف چرب کردن ناحیه ضدعفونی کردن هست که کمک زیادی به کاهش دردوترمیم سریعترزخم می کنه بخصوص پمادآنتی هموریید

سوم؛سعی کنیدطوری برنامه ریزی بکنیدکه  یک روزدرمیان یادوروزدرمیان اجابت مزاج داشته باشیدتاناحیه فرصت ترمیم کافی داشته باشه مثلااگراجابت مزاج دردناک تخلیه کافی وزیادداشته ایدولی چون ملینی خورده اید بازهم احساس دفع داریدبرای فشارنیامدن بیشتر به ناحیه می توان باخوردن یک چایخوری صماق دریک لیوان آب احساس دفع راکمی برطرف کرده تا دوبار اجابت مزاج  دردناک نداشته باشیدتاآن ناحیه مدام تحت فشارودردشدیدترقرارنگیردبلکه فرصتی برای ترمیم وکاهش دردپیدابکندنگران یبوست مجددنباشیدیک یادوروزبعد بایکی ازاین دوروش می توانیداجابت مزاج بدون دردداشته باشیدبه این روش که ابتدایک بسته سرنگ ۲یا۵سی سی رابازکرده سرسوزنش  رادورانداخته وباخودسرنگ  ۲یا۵سی سی  آب جوشیده سردشده ای را مستقیماازکتری به داخل سرنگ بکشیددقت کنیدکه سرنگ به جای مالیده وآلوده نشودچون می خواهیم که آب جوشیده سردشده رابه داخل مقعدبرزیم تامدفوع نرم شودبجای آب جوشیده سردشده می توان ۲یا۵سی سی روغن زیتون رامستقیماازخودظرفش بکشیدتاموادآلوده نشود )و سرسرنگ را بدون اینکه به جای دیگری بمالیدفقط بایکی ازپمادهای چرب  گفته شده دربالا چرب کنیدمثلاباپمادآنتی هموریید چرب کنیدسپس دردستشویی خم شوید وسرنگ رابسیار آرام وبه تدریج بدون ایجاددرد وارد مقعدکنید(هرکجاکه دردداشتی دیگرواردنکنید) وقتی ۲تا۳سانت داخل شدپیستون سرنگ رابه آرامی فشاردهید تا آب جوشیده شده یاروغن زیتون ،داخل مقعدتخلیه شودبعدبایک دستمال کاغذی رویش گذاشته تاجلوی تخلیه فوری گرفته شودو کمی راه برویدتاآن مایع فرصت نرم کردن مدفوع راداشته باشداگربااین روش موفق به تخلیه نشدیدمی توانیدهمزمان ازیک ملین خوراکی مثل شیرداغ یاآب داغ یاخاکشیروتخم شربتی جوشیده شده بخصوص ناشتاکه موثرترهست یاقرص سی لاکس یاقرص بیزاکودیل یایک چهارم شیاف بیزاکودیل یاشربت شیرمنیزی ام جی اس استفاده بکنیدهدف  این هست که مدفوع هم درابتداوهم درانتهای روده نرم شود تابه راحتی بدون دردتخلیه  شودودوباره مقعدراپاره وزخمی نکنداگرکسی توان ویاشرایط استفاده ازسرنگ آب جوشیده سردشده یاروغن زیتون رانداشته باشدمی تواندیک یادوتاشیاف همورئیدراکمی چرب کرده وبه آرامی وکم کم داخل مقعدبگذاردتاموقع دفع مجددناحیه زخمی نشودتوجه داشته باشیدکه اگردر درموقع گذاشتن شیاف یا سرنگ دردشدیداحساس کردیدفعلا این کارراانجام ندهیدتاناحیه کمی بهترشودوفعلافقط ازآن پمادهای گفته شده دربیرون مقعداستفاده کنیدبعدازیک یادوروزکه دردتان کمی بهترشدباهرباررفتن درسرویس بهداشتی حتما ازیکی ازچرب کننده های گفته شده درناحیه مقعداستفاده کنیدوباانگشت کمی داخلترشده وبه آرامی پمادرابه آنجاهم بزنیدتاهم آن  ناحیه چرب شودوهم تنگی ناحیه مقعدبهترشود  

چهارم؛ برای پیشگیری ودرمان طبق  احدایث سعی کنید۴۰بارغذارابجویدالبته نیازی به شمردن نیست منظوراین هست که زیادبجویدآنقدرکه کاملانرم مثل حلیم شودتادفعش هم  به راحتی انجام شودغذاهای یبوست آورخودتان رابشناسید(طبق حدیث ببیندکه چه می خورید)که دچاریبوست می شویدمثلا انارخرمالو،به،موز،ذرت ،ماست دوغ ،برنج زیادوسفت، فسنجان و..یبوست آورهستندراکمتربخوریدوهمزمان بامصرف آنهایکی ازملین های طبیعی مثل شیرداغ آب داغ تخم شربتی خاکشیرجوشیده ،گل محمدی ویابرگ سنا به مقدارکم خورده شودتایبوستی به وجودنیاید

پنجم ؛درصورت ایجادیبوست ودردروحیه خودراحفظ کرده ودرحین دردازخدابخواهیدکه خدایااین دردراکفاره گناهانم قراربده ومرابه شهداملحق بفرماآنان درراه تودردکشیده وشهیدشدندولی من بخاطر پرخوری یاعدم رعایت  رژیم غذایی مناسب ، دچاراین دردشدم ولی هردردی بهترین زمان برای توبه وپاک شدن هست تا همانندزمان تولدپاک شویم پس می توان دردکشیدن راهم به فرصت ی برای بهترشدن روش زندگی مادی ومعنوی خودتبدیل کنیم وباخودبیندیشیم که آخراین دنیابااینهمه حلال ویاحرام خوردنهاهمین مدفوع بی مقداردردناک هست پس آیابخاطرچنین چیز،پست وبی ارزش ودردناکی، پایمال کردن وخوردن مال دیگران هیچ ارزشی دارد