2726
عنوان

آزمایشگاه نیلو یا نسل امید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 30790 بازدید | 51 پست
عزیزم مطمئنی؟ ولی اکثر دکترها قبولش دارن دیگه جایی که غربالگردی های جنین و نوزاد رو انجام میده حداقل ...

من خودم براي غربالگري سه ماه اول رفتم نسل اميد.از 9 صبح رفتم 4 كارم تموم شد.خيلي طولش دادن .تقريبا سونوگرافي خيلي زمان برد.هزينه اي كه كردم 430 تومن بود .الان نميدونم براي غربالگري دوم برم نيلو و يا نسل اميد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براى منم همينطوره،٧ عيد بايد برم داشتم سرچ ميكردم كه كجا برم بهتره، البته دكترم گفت برو نيلو ولى چون دكترها با آزمايشگاه ها قرارداد دارن خيلي به حرفشون نميشه اطمينان كرد، گفتم خودم ببينم كجا بهتره، البته جاريم رفته بود نسل اميد و خيلي هم تعريف ميكرد، منم گفتم سرچ كنم اگه بهتره برم اونجا

براى منم همينطوره،٧ عيد بايد برم داشتم سرچ ميكردم كه كجا برم بهتره، البته دكترم گفت برو نيلو ولى چون ...

شیرین جان من باید تا هفت فروردین برم غربالگری. امید که تا بیستم پره. نیلو رو هم انقدر بچهها ضدونقیض ازش گفتن که والا چشمم ترسیده. نمیدونم چی کار کنم

2728

من دکترم تاکید داشت که برم نسل امید شب قبل از نوبت هم اومدم این تاپیک و خوندم و کلی استرس داشتم وقتی رفتم نمونه گیری خون و مشاوره رو خیلی سریع انجام دادن اما سونو با توجه به اینکه دو سه تا سه قلو و دو قلو جلوتر از من بودن خیلی طول کشید حدود ۴ ساعت معطل شدم اما وقتی رفتم و انقدر با دقت سونو رو انجام دادن و تک تک اعضا رو برام توضیح دادن با اندازه حدود یک ساعت سونو طول کشید اما واقعا از دقت و رفتار خوبشون راضی بودم امروزم جوابم و گرفتم خداروشکر همه چیز خوب بود پس الکی کسی رو برا اون یکی ازمایش پر هزینه نمیفرستن