2752
2734
واقعا راست میگی در هر صورت نمیشه دهن فانیلو بست چه خوب باشه چ طرف همیشه ی عیب میزارن

دقیقا من اینو زمانی فهمیدم ک مانتویی بودم فامیلا گفتن وای نگا کن خط چشم کشیده رژ زده مانتوییه پر و پاجشو ریخته بیرون حتی عممه هام ی حرفایی میزدن در‌موردم ک اصن هنوزم خجالت میکشم بگم بعد ب لطف خدا چادری شدم گفتن حجابشو چه خبرته کی تورو میگیره با چادر چه غلط هایی ک نمیکنی بعد نماز خوندم از پارسال چه حرف هایی ک نشنیدم در حالی ک من پاک پاک بودم و جز دوستای مدرسه ام با کسی در ارتباط نبودم اینو اون موقع فهمیدم چه خوب باشی چه بد پشت سر حرف هست پس ب حرف کسی گوش نده فقط ببین مادرت و پدرت راضی هستن خودت راضی هستی بقیه اش حله انشالله خوشبخت بشی

دقیقا من اینو زمانی فهمیدم ک مانتویی بودم فامیلا گفتن وای نگا کن خط چشم کشیده رژ زده مانتوییه پر و پ ...

مرسی عزیزم،کاری کنوخدا ازت راضی باشه ن کسی دیگ انشالله شماهم خوشبخت میشی و موفق خودتو ناراحت نکن برا حرف اونایی ک الکی قضاوتت میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مرسی عزیزم،کاری کنوخدا ازت راضی باشه ن کسی دیگ انشالله شماهم خوشبخت میشی و موفق خودتو ناراحت نکن برا ...

خواهش میکنم گلم انشالله خدا تورو همسرتو خوشبخت کنه

حرف بقیه اهمیتی نداره برام‌درسته ناراحت میشم ولی بعدش میگم حتی ارزش ندارن ب حرفاشون فکر کنم چه برسه ب ناراحت شدن بالاخره زمین گرده دیگ 

2731