2737
2739
عنوان

یبوستشدید پس از زایمان 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 268 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ ب نمایندگیایی دکتر روازاده دسترسی دارین پکیج یبوست بگیرین عالیه معجزه می کنه سوپ جو زیاد بخورین ماکارونی و برنج رو خیلی کم کنین یک قاشق روغن زیتون قبل خواب اگ می تونین بعد غذا هم بخورین شبا قبل خواب پنبه روغن زیتونی کنین بذارین رو مقعد بخوابین ضماد شقاق هم بگیرین از همون نمایندگی
راستی خاکشیر ک معجزه می کنه اول خاکشیر رو سنگ شور کنین ینی تو یه کاسه خاکشیر بریزین روش هم آب ی کاسه دیگه هم تو این یکی دستتون بگیرین در حال تکون دادن کاسه ی اولی خاکشیر رو تو کاسه دومی بریزین چند بار تکرار کنین سنگاش می مونه تهش بعد هم خیس کنین خاکشیر رو که آشغالش بیاد رو صبح ناشتا توش آب جوش بریزین با عسل بخورین
2728
شقاق • روازاده شقاق مقعد زخمهای سطحی اطراف مقعد است که در هنگام دفع باعث خونریزی شده و دردناک است و با بواسیر متفاوت است. جراحی توصیه نمی گردد؛ چرا که باید علت را از بین ببرید نه معلول را. باید بیمار یبوست خود را درمان کند غذاهای ملین و رقیق بخورند و از آب سرد استفاده ننماید. اگر خون زیاد دفع شود یا از غلبه خون باشد، باید یکی از وریدهای پایا دست با تشخیص پزشک فصدشود یا بادکش به کفل ها و زالو به مقعد اندازد. باید مواظب باشند تا یبوست نگیرند. همچنین با ضماد بواسیر (قابل تهیه از مطب) یا با روغن های طبیعی (روغن محلی یا روغن کوهان شتر) مقعد را چرب کنند. • سایت - افزایش فیبر: http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=65836 - مصرف نان سبوس‌دار، میوه جات و سبزیجات از قبیل کاهو، آلو، گلابی و انجیر - مایعات به مقدار فراوان نوشیده شوند. - فعالیت بدنی داشته باشید. - غذا را با آرامش بجوید. - خشک کردن دهانه مقعد، در روند درمان خیلی موثر است. - مالیدن لعاب به‌دانه به پوست برای تسکین و التیام شقاق مفید است. - - مخلوط میوه کال توت با سرکه جهت شقاق مفید است. - - افراد دچار بواسیر یا شقاق می‌توانند از اثرات درمانی گیاه پنج انگشت سود بجویند و در جوشانده این گیاه بنشینند تا عارضه برطرف شود. - - برای درمان شقاق می‌توان عسل را به موضع مالیده و به صورت آرام ماساژ داد. - - قبل از اجابت مزاج و دفع مدفوع، دهانه مقعد را با روغن برگ مورد چرب کنید. این امر سبب می‌شود هنگامی که برای شستشو دست به دهانه مقعد می‌کشید زخم مقعد دچار کشش و پارگی مجدد نشود. - به هیچ وجه داروی مسهل مانند مشتقات برگ سنا مانند سیلاکس و گل محمدی و هلیله ی سیاه و پیزاکودیل و سایر مسهل ها را مصرف نکنید بلکه دارو هایی را مصرف کنید که حجم مدفوع و حرکات دودی معده را افزایش دهند و فیبر فراوان داشته باشند که به ترتیب اولویت عبارتند از: - قبل از هر وعده غذایی، خوردن مخلوط نصف استکان عرق بومادران و نصف استکان عرق آلوئه ورا موثر است. - بعد از ناهار و شام، 2 قاشق غذاخوری اسفرزه را در یک لیوان آب شیرین شده ریخته و بعد از لعاب دادن، آن را میل کرده و حتما بعد آن یک لیوان پر از آب بنوشید. - بعد از غذا، یک قاشق سبوس گندم را با یک قاشق جوانه گندم مخلوط کرده و در یک کاسه ماست ریخته و میل کنید و حتما بعد از آن یک لیوان آب بنوشید. - - هندوانه و انگور و سبزیجات و گلابی و پرتقال زیاد مصرف کنید. - - به هیچ وجه موز و کیوی و سیب مصرف نکنید. - بعد از خشک کردن دهانه ی مقعد میتوانید دهانه ی مقعد و روی دگمه و خال ایجاد شده و کمی هم داخل مقعد روی زخم و شکاف را با پماد رکتول که عصاره ی مورد است و از داروخانه میتوان تهیه کرد را چرب کنید و هر دفعه که برای اجابت مزاج میروید این عمل را تکرار کنید. - بعد از اجابت مزاج دهانه ی مقعد را با صابون مخصوص ضد عفونی یا صابون بچه خوب کفمال کرده و با اب گرم بشویید و سپس با دستمال توالت خشک کنید. - تا 15 روز صبح ناشتا یک روز در میان : یک روز 2 لیوان عرق شاهتره را داغ کنید تا به حد جوش برسد ، بلافاصله آن را روی 3 قاشق غذاخوری خاکشیر که از قبل تمیز کرده اید بریزید و به جای صبحانه میل کنید . و تاظهر هیچ چیز نخورید مگر کمپوت با فرنی رقیق . روز بعد 3 قاشق غذاخوری ترنجبین را در یک ونیم لیوان آب جوش حل کنید و صاف کرده داغ داغ روی 3 قاشق خاکشیر که از قبل تمییز کرده اید بریزید و به جای صبحانه میل کنید و تاظهر مثل روز قبل عمل نمایید . بعد از ظهر هم مسهل عام را مصرف کنید البته برای تاثیر بهتر مسهل عام برای بواسیر ، به آن سه پستان ، آویشن و قدومه از هر کدام 25 گرم اضافه کنید. - : 1.رژیم با فیبر زیاد .... مصرف میوه مانند انجیر ... و مواد غذایی که منجر به روان سازی مدفوع شود مصرف اسفرزه 2.استفاده از پماد ویتامین a . سر این پماد به علت دارا بودن حالت سرنگی وسیله خوبی برای تزریق میزان مختصری از این پماد به داخل دهانه مقعد میباشد . روزی 2 بار . این پماد هم به بهبود سریع زخم کمک میکند هم باعث چرب و نرم کردن این ناحیه میشود . 3.نشستن روی کیسه اب گرم قبل و بعد از اجابت مزاج به مدت 10 دقیقه توجه : بعد از اجابت مزاج حتما با پنبه اغشته به بتادین محل را ضد عفونی کنید . 4.چهارمین و مهمترین توصیه که عامل مهمی در بهبود سریع میشود : هنگام خروج مدفوع لبه های مخرج کمی متمایل به خارج میشود حتما با دو انگشت سبابه و اشاره قسمت انتهایی مخرج را نگه دارید تا از باز شدن بیش از حد دهانه جلوگیری شود . - در رابطه با التهاب ، گزیدگی ، ترک و شقاق میتوان به صورت ماساژ آرام موضع ، از عسل استفده نمود .
2740
خیلی ممنون از همگی مخصوصاً آیناز جون و بقیه دوستان یا بواسیره یا همون شقاق که دوستمون اشاره کردند دکتر به من گفت روزی سه قاشق شربت منیزیمم + شب یک قاشق روغن زیتون با سالاد کاهو مایعات زیاد 😩😭🤒🤕
من الان 44روزه زایمان دارم زخم پشتم خوب نشده بعد از مدفوع کلی خون می یاد

عزیزم زخم‌معدست خیلی مواظب باش اگه رنگ مدفوعت سیاه و خون هست زخم معده است من الان بعد جراحیم ۱۴روزه عمل شدم پدرمو دراورده این معده درد یه درد و رم و التهابی دارم بقران سرویسم کرده صبح زود از خواب از درد شدید معده میپرم همش نفخ شدید دارم و التهاب روده هام داره میاد تو حلقم از بس شکمم شده مثل بادکنک پدرمو دراورده خدا لعنت کنه جراحی های باز پدر ادمو دراوردن همش دارم گریه میکنم از درد و نفخ پدرمو دراورده 😭😭😭😭😭دکتر بهم انتی بیوتیک سفالکسین ۲۵۰ داده و مرازول ۲۵۰ داده بازم درد دارم لعنتی خوب نشدم حالا مکافاته بخوام برم اندوسکوپی و کلونوسکوپی بدبختی اینا وحشتناکه 😭😭😭😭😭خدایا خودش کمکم کنه بخدا از درد و نفخ دارم منفجر میشم بعد جراحی 😭😭😭😭😭

منم داغون شدم میشد که پنج روز شش روز مدفوع نمیکرد خیلی بد بود،دختر عموم بیچاره شقاق گرفته میره دکتر

من که اصلا بعد جراحیم پدرم دراومده خدا سر شاهده پنچاه دفعه رفتم دکتر ورم و التهاب روده و معده و نفخ ودرد شدید پیدا کردم شکمم یبوست پیدا کرده بود دکترمم مداوم هی مداوم امپرازول ۲۰ میداد بدتر از درد معده میمردم اصلا هیچ قرصی سازگا‌ر نبود با من پدرم دراومده خیلی من یبوست پیدا کردم بعد جراحی بعد شکمم مثل بادکنک باد زیاد داره همه عوارض بدی دادن من که خیلی اذیت شدم همشم وسط قفسه سینمم میسوزه و یبوست دارم شکمم کار نمیده پدرمونو دراورده 😢😢😢😢😢