2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها بیمارستانه های نیمه دولتی سزارین دلخواهی نمی کنن؟
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !
2728
نه پونه جان از وقتی این رایگان شدن زایمان طبیعی اومد همه چیو خراب کرده دکترم میگفت بیمارستان های دولتی گفتن ما باید تو این طرح پیشرو باشیم
هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

2740
پری جون دولتی ها را میدونم نمیکنن نیمه دولتی ها هم نمی کنن؟
گاهی لحظه های سکوت پر هیاهو ترین دقایق زندگی هستند،مملو از آنچه می خواهیم بگوییم ولی نمی توانیم !
نمیشه به دکترت ون بگید پروندتونو طوری تنظیم کنه که سزارینی باشید مثلا بچه ن چرخیده سرش بالاست یه پولی به دکترت ون بدین

ن میدونم الغدیر زنگ بزن فردا بپرس درمانگاه داره هروز دکتر زنان داره برو یه روز بایکی شون حرف بزن ببین چی میگن نجمیه هم زنگ بزن واسه ارتشه قبل این موضوع من زنگ زدم انجام میدادن 2200 گفت اونموقع

صفحه تخصصی بیمه تکمیلی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=100721
در صورت وجود هر گونه سوال فوری و یا نیاز به کمک جهت استفاده مناسب از بیمه نامه خود با ما تماس بگیرید*بیمه دانا در خدمت شماست* 9-32736558-031 - تلگرام و موبایل 80 40 10 33 091
2706