2737
2739
عنوان

پرستار بچه های من

| مشاهده متن کامل بحث + 147 بازدید | 28 پست
میگه زنی که سی ساله باباش این کارس میخاد بچه های منو تربیت کنه.
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
بچه ت چند سالشه؟ من بودم مهد می ذاشتم به نظرم خیالت راحتتره توی مهد هر کسی رو که آدم نمی تونه بیاره تو خونه بذاره بالا سر بچه، پول و طلا به درک، اگه بلایی سر بچه بیاره چی؟ حتی سهواً کسی که نه آموزشی دیده نه سواد درست و حسابی داره مگه می شه آدم بچه شو بسپره دستش؟
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مریم جون مجبورم .... وگرنه هیچ کس به این کار راضی نیس
فلسفه ام این است:به من ربطی ندارد که دیگران در موردم چه میگویندو چه فکری می کنند.من خودم هستم و هرکاری را که مراشادکند وبه دیگران ضرر نرساند انجام میدهم .هیچ توقعی ندارم وهمه چیز را میپذیرم.اینگونه زندگی بسیار آسانتر میشود.
شوهرت درست میگه عزیزم، منم بودم بچه مو زیر دست این خانوم نمی ذاشتم حتی اگه شده خودم خونه نشین می شدم من یه بار رفته بودم آرایشگاه، یه خانومی با بچه و پرستارش اومده بود، خودش رفت موهاش و رنگ کنه، بچه هم بغل پرستار پرستار یه تبلت در آورد گرفت جلوی چشم بچه با فاصله 5 سانتی، چشم بچه بیچاره داشت کور می شد، شاید این خانوم نیت بدی نداشت، ولی فهم و درکش در همون حد بود، نمی فهمید با این کار داره به بچه آسیب می رسونه
به راه های اتصال یکدیگر به خدا،دست نزنیم...اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود، نه به شیوه ما...
2728
من حتی به خانمی که قبلا بچه هاشو به این پرستار سپرده زنگ زدم و گفت خوب بوده ... ولی وقتی شوهرم اینو گفت نظرم عوض شد
وضع مالیش افتضاح نیست ولی فک نکنم چک از کجا بیاره
ای کاش مامانم جوون بود و میتونست بچه هامو نگه داره
2740
پرستار قبلی پسرمو از نمکی ترسونده یه بارم از سرکار اومدم پسرم با گریه گفت که دعواش کرده

عزیزم به هرکسی اعتماد نکن من خودم بعد از پرس و جو های زیاد یک شرکت پرستاری در تهران پیدا کردم که 25 سال سابقه داره که کارش 

اعزام پرستار سالمند پرستار کودک پرستار بیمار در منزل اسمش مرکز پرستاری طپش هست اسم کارشناس من خانم محمدی بود خدا خیرش بده واقعا پرستاری های خوبی برای پرستاری از دخترم فرستاد 

09102152979

02188863529

من به نظرم به اشخاصی که نمی شناسید اعتماد نکنید. به نظرم از موسسه پرستاری بگیرید بهتره. من شماره یکیشون که پرستارای خوب داره  و 25 سال سابقه فعالیت دارند رو براتون می ذارم

09102152979

02188864508 مرکز پرستاری طپش