2733
2739
عنوان

توجه توجه : سوالاتی که ممکنه تو سایت هدفدار طرح شده باشن !!

| مشاهده متن کامل بحث + 1589 بازدید | 69 پست
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اعتماد به سقف ولی آدمی نیستم که فکرم رو اونم وقتی که ممکنه درست باشه ( حتی با درصد کم ) نگم و مصلحت سنجی کنم.
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
ولی آدمی نیستم که فکرم رو اونم وقتی که ممکنه درست باشه ( حتی با درصد کم ) نگم و مصلحت سنجی کنم. --------------------------------------------------------- درصد کم؟؟؟؟چس مثقال هم درست نیست...حالا نوشتی وقتی که ممکنه درست باشه؟؟؟/کی گفته درسته؟؟؟اره خوب هرکسی فک میکنه خودش عقل کله وفکرش درست.... نه جونم برو فکرتو جای دیگه کار بنداز شاید چس مثقال درست از اب دراومد مصلحت سنجی
اگر زندگیم شد سراپا حدیثت ترحم نمی خوام تو چشمای خیست نو وعشق خوبت اگر قسمتم نیست به زانو نیفتم که این خصلتم نیست
2728
توجه توجه : سوالاتی که ممکنه تو سایت هدفدار طرح شده باشن !! عقده ی توجه بیداد میکنه...... اونم از تاپیک زدنت موقعی که تو قسمت روانشناسی تاپیک میزدم.... http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1014124&postID=39798723
مشکلت چیز دیگه ای هست....راحت باش ...مشکلتو بگو دوستان راهنماییت کنند
سلام عزیز دلم دنیایی هم بیای و حرف بار من کنی من حرفم همونیه که زدم و پشیمونم نیستم. اوکی رها 20 جان ؟ سوالاتی که کرده بودی تریپش فالگیرانه بود هرچند من به نیت تو ایرادی نگرفتم و فقط گفتم سوالاتت می تونه هدفدار باشه خیالتم راحت من حتی با آدمایی که خیلی راحت از چارچوب ادب خارج میشن هم بی ادبی نمیکنم.اوکی رها جان ؟ اگه به تاریخ عضویت من تو سایت یه نیمچه نگاهی مینداختی ! متوجه می شدی که اگه بدنبال جلب توجه و این حرفا بودم الان باید تعداد پستای من به اندازه تعداد ثانیه های عمر مبارک بر و بچه های محترم زیر سال این سایت از جمله خودت می بود دست آخر اینکه من غروری ندارم و کینه ای هم نیستم .همین الان هم اگه تاپیک بازی بزنی و توجه من رو جلب کنه تو اون شرکت میکنم ولی دلیل نمیشه به نحوه سولاتت ایراد نداشته باشم. و یه توصیه دوستانه اینکه شما هم زیاد به اعصابت فشار نیار برای سلامتیت خوب نیست.اگه حرفم حرف حساب بوده که بپذیر و گرنه به کاری که فکر میکنی درسته ادامه بده. بووووووووووووووووووس تف مال به روی ماهت بلکه کمی ریلکسیشن بشی
خوشم اومد از اخلاق و روحیه ات نازلی جون....
خداست تنها مالک آسمانها و زمین ، هر چه بخواهد می آفریند و به هر که بخواهد دختر و به هر که خواهد پسر عطا می کند . یا در یک رحم دو فرزند پسر و دختر قرار می دهد و هر که را خواهدعقیم می گرداند . که او دانا و تواناست.
2740