2737
2734
عنوان

دیروز دومین بچمم از دست دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 42 پست
حنطوش زاده سقط مکرر نیست اصلا نمیشه تو مطبش رفت انقدر بی نظم و شلوغه دکتر عارفی و دکتر رزاقی خیلی خوبن. عارفی سرش شلوغتره رزاقی با حوصله تره. من خودم تحت درمان رزاقی ام
عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دوتا سقط مکرر داشتم ولی به لطف خدا فهمیدم علتش چی بود و مدت هفت ماه فقط روی اونا کار کردم...الانم شکر خدا یه نی نی دارم...مهمترین نکته اینه که امیدتونو از دست ندید و به خدا توکل کنید...خودش راه هارو براتون باز میکنه
از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
من نمیدونم حنطوش زاده تخصص اصلیش چیه ولی ماهه. من یکبار اورژانسی میخواستم برم مطبش جور نشد. خودش گفت صبح بیا بیمارستان امام خمینی. رفتم چقدر با حوصله بود باهام من و شوهرم حرف زد کلی هم دلداریمون داد. دوستش دارم
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است
منم داشتن سقط مکرر، من رفتم کلینیک ابن سینا، برای من سن بچه هام شونزده هفته و نوزده هفته بود ولی دوستم مثل شما تو هفته های اول چند تا سقط داشت رفت صارم ، الان دو تا بچه داره
لطفا برای شفای دخترم دعا کنید و صلوات بفرستید،ممنونم
اگه ویروس توکسو داشتی که خداروشکر کن سقط شد چون این ویروس یا باعًث سقط میشه یا ناقص شدن جنین . ویروسش از طریق گربه منتقل میشه و یا دست و غذا و سبزی آلوده به مدفوع گربه . مثلا ممکنه بیرون سالاد خورده باشی خوب نشسته باشن . این ویروس تو بارداری خیلی خطریه دکتر بمن گفت ممکنه جنین رو نابینا کنه حتی . اگر این ویروس رو داری باید حداقل چند ماه ازش بگذره بعد باردار شی برو متخصص عفونی آزمایش بنویسه . دکتر گفت اگه این ویروس رو داشته باشی حتی اجازه سقط میدن . منم مشکوک بودم به این ویروس آزمایش دادم . اسم کاملش توکسو پلاسموزه
2740
منم یه بچه 9ماهه که قراربود چهارروز بعدش بیاد توبغلم و یکی دیگه ده هفته از دست دادم روانی شدم از بس منتظر حامله شدن موندم برام خیلی دعا کنید
بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...
من که بدتر بودم 9ماه انتظار کشیدم
بعضی وقتها یه ارزو انقدر ازته دل میکنی که میدانی میشه حتی اگه چندسال طول بکشه ته دلت ایمان داری که میشه..میدونم خدایا بهم بچه سالم میدی به معجزهات ایمان دارم...