2737
2734
عنوان

آذرماه فصل لطف الهی به همه منتظرای نی نی دار شدن***مامانا بفرمایین تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2717 بازدید | 9475 پست
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خوبین وای من نمی تونستم وارد سایت بشم چطورلین؟ من ازمایشمو نشون دادم همچیم خوب بود فقط گفت اگه بخوای باردار بشی تیروییدت بالاست حالا ٣ شنبه وقت گرفتم ولی من اصلا جلوگیری نداشتم اشکالی نداره؟
گر مسلمان/گر مسیحی/گر یهود... آدمی باشید مذهب هر چه بود
2740
سلام به همگی منم آذر خیلی امید داشتم خیلی...ولی یه روز زودتر پریود شدم..خیلی ناامید شدم ولی الان که پاک شدم باز امیدوارم این ماه نی نی دار بشم..شنیدم چای سبز دود دادن باعث باروری میشه...گرفتم امتحان کنم.. ایشالا بحق پنج تن هممون مامان بشیم به زودیه زود
یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین ع خدایا از ته دل بهم آرامش بده...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1277103&postID=50143071 بیا تاپیک بالا باران جان
مولای من ای غایب از نظررر..میدانم بنام مادرت حساسی آقااااااا . بنام عمه ت زینب حساسی آقاااااا ...از علی اصغر امام حسین بگویم .. یا از جدت امام رضاااااااا ....فقط میدانم فرزندم را اسماعیل وار..بمانند حضرت ابراهیم ...در راه مادرت حضرت زهرا و اهل بیت قربانی کردذممم..و چون مثال حضرت یعقوب،دل از یوسفم کشیدم آنگاه تو بمن برگرداندی.... رمز آیادراین بود.شکررررر...