2733
2734
عنوان

نصف شبنی فقط تاپیک خنده و مسخره بازی میچسبه ☺

| مشاهده متن کامل بحث + 6086 بازدید | 326 پست
به نظر من زن باید ظریف باشه ! یعنی اگه اشتباهی دستش موقع درست کردن سالاد یه کوچولو زخم شد... باید چنان جیغی بکشه که شوهرش درجا سکته کنه تازه شبم تو فیسبوکش بنویسه : امروز مرگ رو با چشام دیدم
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پیشنهاد دارم براتون .... رتبه کنکورتون رو برای این که دروغ نباشه تو فامیل به ریال نگید! به تومن بگید !! 45000 = 4500 +خیلی هم عالی +پرفکـــــــت +exelent
الهم صل علی محمد وآل محمد .............................. از زمین خوردن کسى شاد مشو که نمیدانى گردش روزگار براى تو چه در آستین دارد .. امام علی (ع)
سوتی های جدید استاد جواد خیابانی : 1 رونالدو پشت ضربه ی ایستگاهی!!!پاهاش باز کرده!!سینشو داده جلو!! به نظر شما میخواد چیکار کنه؟؟ :| 2 تا مسی داره دریبل میزنه جا داره دهه ی فجر رو خدمت بینندگان تبریک عرض کنم :| 3 چه گلی میزنه روبن وقعا گل قشنگی بود... دقیقا حرکت تیمیشون مثل گل قبل بود... خب بله دوستان اشاره میکنن که این تصویر آهسته همون گل قبلی بود :|
2728
از خونه همسایه صدای داد و فریاد و گریه میومد ... منم رفتم فهمیدم که دخترشون از خونه فرار کرده منم راستش خجالت میکشیدم به بابا اینو بگم بهش گفتم بابا دزد ماشین همسایه رو برده آقا این پدر ما هم رفت که مثلا بهش دلداری بده گفت : ناراحت نشو بابا ! بالاخره از دستش راحت شدی !!!! همش با دوستای پسرت میدیدمش!!!! چند نفری سوارش بودن !!!! هر دفعه پیش یکی بود !!!!! با خودم میگفتم اصلا دیگه توان راه رفتن داره !!!!! بس که سوارش میشن!!! هر روز میخواستم بهت بگم ولی نمیخواستم توی مسائلت دخالت کنم!! ولی باور کن راه دوری نمیتونه بره!! من مطمئنم که پیش یکی از همین لات و لوتهای محله که!!! بعد از اینکه ازش استفاده کرد و خسته شد میاره میندازدش جلوی در خونتون و فرار میکن!!!! راستش خودمم یه بار سوارش شدم اما باهاش حال نکردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! بابای دختره هم اکنون در (سیــ سیــ یــو) می باشد =)))
آیا از شستن ظرف ها به صورت دستی خسته شده اید ؟ آیا رنده کردن پیاز برای شما کار سختی است ؟ آیا نمیتوانید غذا را سریع حاضر کنید؟ . . . . . . لابد اسم خودتو هم گذاشتی "زن" :| لابد 2134 تا سکه هم مهریه برات گذاشتن :| :|
دختر همسایمون آش نذری آوورده بعد من خواستم بهش بگم : خدا قبول کنه , مرسی ... نمیدونم چی شد که سوتی دادم و گفتم : خــــدایـــا مــرســـی :| یهو دختره اشک تو چشاش جمع شد فک کرده من چقد بدبخت فقیر گرسنه ام :))) ﻻﺑﺪ ﺍﻻﻥ ﮐﻠﯽ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺟﻮﺍﻧﻤﺮﺩﯼ ﻣﯿﮑﻨﻪ :)))
2740
حتی اگه شاعر تو شعرای کتاب درسی مستقیم بگه : عزیزم من دوست دارم عصر میای با هم بریم بیرون... . . . . . باز معلم ادبیات ما میگه : بچه ها اشتباه نکنید ... منظور شاعر معشوق الهی و عروج به سمت خدا بوده :| :|