2733
2734
عنوان

بارداری خارج از رحمی...اونایی که تجربه دارن بیاین تو.............

| مشاهده متن کامل بحث + 270369 بازدید | 328 پست

سلام ب همه خانما من تقریبا ۶ روز بعد موعدم ک گذشت رفتم سونو اما ساک دیده نشد گفتن تکرار بتا بدم نسب ب قبلش خیلی خوب بود ولی دوروز بعد ک تست دادم۲۵ تا بیشتر شده بود درد ندارم لک بینی قهوه ای رنگ دارم ب نظرتون خارج رحمی چکارکنم؟؟؟؟؟

توروخدا راهنماییم کنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارداری خارج از رحمی روز های اول بارداری یهو خونریزی میشه و درد داری زود باید بری دکتر بتا پایین و بالا میره و عمل میکنند و اینکه بارداری خارج از رحم داشتند دوباره صاحب فرزند شدند یکسال بعد اقدام کردند هیچ مشکلی نبوده 

2731
سلام من 4یا 5 ماه بعدش که خوبه خوب شدم اقدامو شروع کردم .تو بیمارستان خصوصی بهبود تبریز

سلام عزیزم خوبی عزیز منم مثل شما الان خارج رحم هستم رفتم بیمارستان بهبود تبریز گفت عمل رفتم الزهرا گفت برو خونه فعلا دو روز استراحت کن بعد بیا باز بتا آزمایش بده عزیزم تجربه شما خوندم میشه منو راهنمایی کنی کجا خوبه بنظرتون چیکار کنم

منم دی ماه پارسال خارج رحمی شدم.هنوزم منتظرم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

سلام من با قرص اورژانس پیشگیری کردم اما ۱۷ روز کذشت پریود نشدم بیبی گذاشتم مثبت بود اما سونو نشون ساک رو نداد  دل درد شدیدی هم  دارم خیلی میترسم فکرکنم خارج رحمی هستش کسی هست بعدا ساک حاملگیش تشکیل شده باشه؟      

2738
سلام من با قرص اورژانس پیشگیری کردم اما ۱۷ روز کذشت پریود نشدم بیبی گذاشتم مثبت بود اما سونو نشون سا ...

سللام 

شما بارداری تون چطور بود؟؟ خدای نکرده خارج رحمی که نبودید

﷽"فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ" ...صبر کنید وعده خدا حق است.....
سللام  شما بارداری تون چطور بود؟؟ خدای نکرده خارج رحمی که نبودید

سلام گلم  نه خدا رو شکر الان نزدیک ۷ هفته هستم قلبش هم تشکیل شده فقط چون خیلی دل درد و کمر درد دارم دکتر برام دوفامد نوشته

سلام بچه ها من تازه مرخص شدم منم خارج رحمی بود انشالله هیچکی دیگه این تجربه رو حس نکنه مردم و زنده شدم

تجربمو میگم بهتون بچه ها

من ۵هفته بودم سرگیجه شدید و درد سمت چپ شکم داشتم رفتم سونو گف احتمالا خارج رحمیه رفتم پیش دکتر زنانی گف سریع برو بستری شو لوله ات رو برداریم رفتم بستری شدم لباس اتاق عملم پوشیدم دوباره پشیمون شدم رضایت دادم ترخیص شدم

رفتم جای دیگه گف بستری شو بستری شدم بتام ٨۵٠ بود دوتا امپول متوتروکسات همزمان زدن ۴روز بعدش بتا چک کردم ١٢٠٠ شده بود مجدد متوتروکسات زدن دو روز بعد بتا باز ٢٨٠٠ شده بود باز امپول زدن  یهو شب بعدش دل درد شدییییددی داشتم بعد دکتر میگف عفونت ادراریه اینقدر درد کشیدم ک داشتم بیهوش میشدم 

صبحش یه ضایعه اندازه کف دست خارج شد ازم

یهو بتام اومد٨٠٠

اخرش فهمیدم اینهمه امپول زدن و.... اخرش جنین داخل رحم بوده و همه تشخیصشون اشتباه بوده و جنین الکی سقط شد 

سلام بچه ها من تازه مرخص شدم منم خارج رحمی بود انشالله هیچکی دیگه این تجربه رو حس نکنه مردم و ز ...

جنین داخل رحم نبوده اون آمپولها رو زدن تا جنین از،لوله خارج بشه وبه لوله هات آسیب نرسه بازم خدارو شکر،که لوله هات سالم موندن خیلی شانس اوردی اعلب به جراحی نیکسه ولوله آسیب می بینه