2737
2739
پاشویه قطره استامنیفن خوبه براش منم دوتا بچه دارم این علایم دندون نسست مخصوصا تب و سرفه شیاف هم زیاد استقاده نکن دکتر بچه های من میگه برای کلیه خوب نیست احتمالا عفونت داره که تب داره
همه گوییم به تعجیل ظهورش صلوات کاش این جمعه بگوییم به تبریک حضورش صلوات..............اللهم عجل لولیک الفرج

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
راستی برگ بید مجنون برای پایین اوردن تی خیلی خوبه برگ ها را وب بشور یعد بزار رو بدن بچت
همه گوییم به تعجیل ظهورش صلوات کاش این جمعه بگوییم به تبریک حضورش صلوات..............اللهم عجل لولیک الفرج
مامان آرتین، اول خونسرد باش! منم دخترم 9ماهشه،دو هفته پیش همینطور تب کرده بود،با شیاف یا شربت تبش خیلی پایین نمیومد منم فرداش بردم دکتر،که گفت تب ویروسیه!که هیچ دارویی جز قطره و شیاف استامینوفن هر 4 ساعت نداره،ولی اگه قبل 4ساعت تب کرد و دیدی که تبش داره بالا میره پاشویه و تنشویه کن! ولی اول باید خودت خونسرد باشی تا بتونی به بچت کمک کنی! تب بالای 40 درجه خطرناکه!
Lilypie Pregnancy tickers
2738
دقیقا تب به دندون درد ربط داره دکترا میگن نداره ولی پسر من سر هر دونه دندونش هم تب کرد هم اسهال و استفراغ و بی قراری زیاد
"من آغوش به روی تمام انرژی های مثبت می گشایم و در پی تغییرات مثبت در زندگی هستم".
2706