2733
2734
عنوان

از وقتی فهمیدم باید طبیعی زایمان کنم مدام گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 218 بازدید | 174 پست
سلام عزیزم خداروشکر که به سلامتی اونجور که میخواستی زایمانت انجام شد,واسه منم دعا کن زایمانم به طبیعی نکشه منم خیلیییییی از زایمان طبیعی میترسم.هفته پیش سونو رفتم و جوابو بردم پیش دکتر گفت جنین بریچه و باید سزارین بشی و برام واسه 18 شهریور تاریخ سز زد ولی گفت باید روز قبلش یه سونو بری که ببینیم بچه چرخیده یا نه,الان 3روز حس میکنم بچه چرخیده و سرش رفته پایین,دعا کن تا روز سونوگرافی و زایمانم بچه برگرده و بریچ بشه تا سزارینم کنن
تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
مرسی از همگی، منم دعا میکنم از ته دل که هر کسی همونجوری زایمان کنه که به دلشه چون واقعا آمادگی باید باشه ، من در خودم طبیعی زاییدن نمیدیدم و خدا رو شکر نی نی هم یاری کرد ، برای همتون دعا میکنم بدون استرس و غصه زایمان کنین، من که این روزهای آخر همش استرس داشتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام باران تبریک میگم بهت انشالله خوش قدم باشه این جیگر که به فکر مامانش بودو همکاری کرد برای منم دعا کن که سزارین بشم 5هفته دیگه زایمانمه
خدای من نه آن قدر پاکم که کمکم کنی و نه آن قدر بدم که رهایم کنی میان این دو گمم !! . . . هم خود را و هم تو را آزار می دهم ! هر چه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو خواستی و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو یعنی "هـــیـــــچ " ؛ یعنی "پـــــــوچ" . . . خدایـــــــــا هــــیـــــچ وقــــــــت رهــــــایـــــم نــکــــن . . .
2728
2740