2733
2734
عنوان

بچه ها باهم بانک اظلاعاتی در مورد دکترای اطفال خوب در تهران بسازیم

| مشاهده متن کامل بحث + 181319 بازدید | 259 پست

دکتر جاوید ظفری کارشون خیلی خوبه و مهم اینه که برخوردشون عالیه و مریضی بچم که چند وقت درگیرش بودم و وقتی مراجعه می کردم به دکترای مختلف مشکلش موقتی حل می شد و دوباره بچه علائم مریضیش بروز پیدا میکرد و اذیت می شد با مراجعه به دکتر ظفری و تشخیص خوبشون این مشکل کامل حل شد. ایشون به نظر من بهترین متخصص اطفال هستن یه سایت مشاوره آنلاین دارن که خیلی راحت و بدون مراجعه حضوری ازشون وقت میگیرم و واقعا عالی و کاربردی هستن براتون میذارم که شما هم استفاده کنید توین شرایط دیگه نخواید تا مطب برید: https://mavarateb.com/doctor/دکتر-جاوید-ظفری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نینی گلی جان

دکتر مهتاب نظری سعادت آباد عااالی.پسرام ۹ ساله و ۴ ساله هستن، ۸ تا دکتر عوض کردم ولی ۲ ساله زیر نظر دکتر نظری هستن.باسواد،خوش اخلاق ،کلی معاینه میکنه،کامل توضیح میده وداروی الکی هم نمیده.تنها متخصص کودکان تهران هم هست که کار تکامل انجام میده .روزای تعطیل و مواقع اورژانسی هم بهش دسترسی دارید.یبار برید عاشقش میشید

سعادت آباد،سروغربی،پلاک ۱۲۹ تلفنها هم ۲۲۱۴۲۸۴۹ و ۰۹۳۹۵۱۱۴۲۵۲

دکتر محمدرضا رضایی دکتر بسیار خوبی هستند .  ارتباط خوبی با بچه برقرار میکنند . بچه های من جز پیش دکتر رضایی دکتر دیگه ای نمیرند . در تشخیص و اخلاق حرف اول و میزنند . آدرس مطبشون 

شهران . بالاتر از فلکه دوم ،ساختمان بانک آینده ، واحد ۲ .

۴۴۳۶۶۹۸۹ تلفن 

2728