2703
2553
عنوان

چقدر با شوشو اختلاف سن داری؟ خیلی بده زن از مرد 3و4 سال بزرگتر باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1688 بازدید | 70 پست
مهم تفاهم و عشقه

سن فقط یک عدده
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
واقعا دختر آریایی جون، اگر شما هم متاهل هستی حتما این حرف منو تایید میکنی که دوام و قوام زندگی، به هم سن بودن، هم طبقه بودن، هم فرهنگ بودن و اینها اونقدرها وابسته نیس.... هست... اما افراد به دلیل نداشتن این همسانی از هم جدا نمیشن....

عمده جدا شدن ها به خاطر ممنطق های مختلف افراد هست (توی قشر تحصیلکرده منظورمه) اینکه تفریح، دوستی، زندگی، پول، بچه دار شدن و این دست موضوعات برای طرفین معنای یکسانی نداره!
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من باهم صحبت کنن. خانواده ش رو بشناسه .اگه آدم فهمیده مهربون و سازگاری باشه اینکه کی زودتر به دنیا اومده معنی نداره. الان خانومها حداکثر دو تا بچه اونم با فاصله چند سال به دنیا میارن و شکسته نمیشن مثل قدیمیها که دو سال یه بچه دنیا میاوردن
2456
به نظر من مهم اینه که رفتارای پسر بچه گانه نباشه سن خیلی ملاک مهمی نیست البته بستگی به طرز فکر افراد داره
چیزهایی رو که از خدا میخوای یه جایی یادداشت کن، خدا یادش نمیره ولی شاید تو یادت بره که چیزی رو که امروز داری، آرزوی دیروزت بود....
سحر جون

لایک به امضات
وقتی می بینم بیژن بنفشه خواه این قدر پیر شده، به حسین کعبی میگن پیشکسوت فوتبال، الهام پاوه نژاد نقش مادر بازی میکنه، میفهمم چقدر پیر شدیم Smiley
jewels جون اره همینطوره کلی راه برای خانمها هست که جونتر به نظر بیان
این دوست منم از سنش کمتر نشون میده
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!
2714
اگه از همین اول سن رو یه مساله مهم جلوه بده پسره فکر میکنه یه امتیاز مهم رو نداره چون بزرگتره. یه صحبت کنه که نظر پسره و خانواده ش رو در این مورد بدونه دیگه بره سراغ مسایئل اساسی.
jewels عزیز دوستم بهش گفته نظر خانواده ات چیه، پسره گفته اونا خیلی روشنفکر تر از این هستند که به این چیزا گیر بدن ، راستی اینا فقط دوتا برادر هستند که برادره از این بزرگتره و المان زندگی میکنه و این هم که 7 ساله از یاران رفته و الان اخرهای دکتری هست توی امریکا ، پسره گفته باباش دانمارک درس خونده و خیلی راحت با این موضوعات کنار میان و اینها اصلا مهم نیست و کسی که برای من عزیزه برای اونها هم عزیزه!!!!!!!
هر گاوی که عمیقا بفهمد چقدر گاو است، در دم آدم خواهد شد و هر گاه آدمی زیادی بفهمد که آدم است،در دم گاو خواهد شد!!!!