2737
2739
عنوان

دندانپزشکی در کرونا...اونایی ک رفتن بیان ی لحظه

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 58 پست

کلینیک خیلی خوب درمیاد با بیمه ولی احتمال نتقل بیماری بالات دکترایش هم زیاد خوب نیستن شانس من یه پسر جوون مغرور بود دندونم حتی درست سر نبود اما آنچنان کارش رو بی توجه انجام می داد به تمام معنا زجر کش شدم از درد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اسی من دوماه پیش رفته بودم چیزیم نشد ،دیروزم رفتم الان استرس گرفتم بعصیا گفتن گرفتن😐😐😐

منم از سربند میناوند استرس گرفتم

وگرنه پریروز رفتم قشنگ عکس دندونم انداختم 😑

2740

لب منو نزدیک این دستگاه میسابه دندون اسمش بلد نیستم نزدیک پاره کرده بود

بدون بی حسی داشت میسابیذ منم دردم گرفت صورتم کشیدم ب موقع خاموش کرد

فقط 27 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدایی که در این نزدیکیست 

من گرفتم از همون کلینیک درسته که دکترا گان پوشیدن وچند لایه ماسک ولی من مریض که ماسک ندارم پنجره ها هم بسته ممکنه نفر قبلی کرونا داشته باشه و هوا رو آلوده کرده باشه ویک بدبخت مثل من بگیره

دکترا یی که تو کلینیک هستن احساس میکنم چون طرف زیر دستش با دفترچه اومده درست کرده بلانسبت انگار حیوانه که هر بلایی خواست سرش بیاره با من جوری رفتار می‌کرد که انگار میخواد گوسفند ذبح کنه میدید مه درد میکشم اما کارش رو می‌کرد حالا مطب اینقدر ناز مریضو می‌خرن که نگو

منم از سربند میناوند استرس گرفتم وگرنه پریروز رفتم قشنگ عکس دندونم انداختم 😑

اونو میگن مال نشریات زرد هستش،بخاطر اینکه کسی نمیتونه بگه دقیقا از کجا گرفته،مگر اینکه کسی هیچ جاییی نرفته باشه،که ایشون قطعا خیلی جاها رفتن

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..