2737
2739
ایشالا به سلامتی . خیلی خوشحالم واسه بچه ها. امیدوارم باقیه بچه ها هم با خبرای خوبشون خوشحال ترمون ک ...

ما تو واتساپ و ت ل گ ر ا م با هم در ارتباط هستیم حتما می گم

شما هم موفق باشید

راستی سارا که تو شیرازه تو بهتر میتونی باهاش در ارتباط باشی

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
ما تو واتساپ و ت ل گ ر ا م با هم در ارتباط هستیم حتما می گم شما هم موفق باشید راستی سارا که تو شیر ...

آره میدونم ولی گرفتاریا فرصت نمیده. سارا هم که دوقلو و گرفتاریای خودشو داره. ولی خوبه که هنوز شما میای اینجا و میتونم خبری از بچه ها بگیرم. ممنون

بسم الله الرّحمن الرّحیم / یا الله یا الله یا الله یا ربّ یا ربّ یا ربّ یا حیّ یا حیّ یا حیّ یا ذالجلالِ والاکرام یا حیّ یا قیّوم اسئلُکَ باسمِکَ العَظیم ان ترزقنی وَلَدا" صالحا" طیّبا" برحمتِکَ یا ارحم الراحمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت

سلام به همگی, شیرین و مریم اسم پروفایلتون را عوض کردین

خیلی خوشحال شدم مریم اومدی یه خبری از خودت دادی

آسمان توکلت به خدا باشه یه بار بهت نشون داد میشه پس بازم میشه قوی و امیدوار باش

شاد باشید

خدایا دستم به آسمانت نمی رسد، اما تو که دستت به زمین می رسد بلندم کن ... خدایا ...
2728
سلام به همگی, شیرین و مریم اسم پروفایلتون را عوض کردین خیلی خوشحال شدم مریم اومدی یه خبری از خودت د ...

نوچ عکض نکردم .خود مدیریت نی نی سایت سلیقه به خرج دادن جلوی اسمم عدد گذاشتن 😁😁😁😁

گلی خونه تکونی کن اینجا سی چه؟ 😁😁😁😁

یادش بخیر چه روزایی داشتیم اینجا

اره منم بالاخرهبعد سالها با ivf باردار شدم، الان بچم ۲ سالشه

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین