2733
2734
عنوان

آیا واقعا ویروس کرونا ازتماس باسطوح منتقل می شود؟

| مشاهده متن کامل بحث + 671 بازدید | 52 پست

تو این مقاله نگفته از سطوح منتقل نمیشه گفته اگر کسی روی یه چیزی عطسه یا سرفه کرد تا یکی دوساعت روش میمونه و اگر دست بهش زدی و دستت رو به دهان و چشم و بینی زدی منتقل میشه خوب ما هم به خاطر همین ضد عفونی میکنیم دیگه .ما که نمیدونیم کسی عطسه یا سرفه کرده روش یا نه 

خواهشاً به شایعات دامن نزنین.خیلیا خسته شدن از این اوضاع و ممکنه ب خوندن این تاپیکا بیخیال ضدعفونی ب ...

شایعه نیست عزیزم   کاملا دقیقه  خیلیا به این نتیجه رسیدند  می دونی الکل و.......چقدر آسیب رسانه برای سلامتیتون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شایعه نیست عزیزم   کاملا دقیقه  خیلیا به این نتیجه رسیدند  می دونی الکل و.......چقدر ...

من الکل به ندرت استفاده میکنم.

همه خریدارو میشورم.اونایی هم که نمیشه شست از بسته اش خارج میکنم و میریزم تو ظرف یا نایلون

2731
یعنی لازم نیست چیزی ضدعفونی کنیم ؟؟بیرون میشه دست به هر جا زد ..بچه ها میتوتن پارک بازی کنن ؟فقط ماس ...

نمی دونم من که با ماسک وبافاصله ازدیگران تمام کارهامو انجام می دم خداروشکر نگرفتیم  لباس هم پرو کردیم برای خودم ودخترم خرید کردیم منتها به محض برگشت دستهامونو با صابون شستیم

یعنی لازم نیست چیزی ضدعفونی کنیم ؟؟بیرون میشه دست به هر جا زد ..بچه ها میتوتن پارک بازی کنن ؟فقط ماس ...

ببینید اگه دقت کنید همه کشورها خیلی وقته روی سه پروتکل بهداشتی  ماسک وفاصله وشستن دست فقط تاکید می کنند

خواهشاً به شایعات دامن نزنین.خیلیا خسته شدن از این اوضاع و ممکنه ب خوندن این تاپیکا بیخیال ضدعفونی ب ...

نه دیگه وقتی خود وزارت بهداشت درتمام جهان فقط روی سه پروتکل فاصله وماسک وشستن دستها تاکید می کنند چه دلیلی داره خودمو نوبیخود اذیت کنیم اگه اینطور بودما باید تاحال گرفته بودیم ضمنا علاوه بر این ۳ پروتکل تقویت سیستم ایمنی ازهمه اینها مهمتره