2737
2734
عنوان

علت تأخیر در پریود من چیست ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301103 بازدید | 125 پست

سلام دوستان من تازه عضو شدم ، میشه کمکم کنید ؟ من این ماه سیزده روز عقب انداختم درحالی که سابقه عقب انداختن نداشتم ، بی بی چک و آز هر دو منفی بود ، دوتا آمپول پروژسترون هم باهم زدم الان سه روز گذشته هنوز پری نیومده ... چقدر احتمال داره باردار باشم ؟ برای کسی پیش اومده تاحالا اینطوری و باردار باشه ؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من 10 روز بعد از پریودم با نامزدم از مقعد و به حالت ایستاده رابطه داشته و مطمئن نیستم منی رو داخل مق ...

عزیزم منم نامزدم و ولی از لحاظ بارداری مطمئنم ک نیستم .ولی پریودم عقب افتاده

2731

سلام منم 3 ماهه پریودم عقب افتاده بهمن ماه باید 10 ام میشدم ولی 17 ام شدم و بعد از اون دیگه نشدم رفتم دکتر زنان برام سونو و ازمایش و یه آمپول نوشت که پریود بشم ولی هنوز خبری نیست دکتر سونو بهم گفته کمی تنبلی تخمدان دارم 9 ام هم ازمایشم آماده میشه تا ببینم ایشالا مشکلم چیه

شاد ترین غمگین جهانم:(میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین؟ 🤗💝الهی به حق پنج تن آل عبا همه مستاجرا خانه دار بشن امین😔💔