2752
2734
عنوان

کدوم مارک پوشک بچه بهتره ؟ شما از کدومشون راضی هستید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6078 بازدید | 44 پست
راستی دوستان شماها که نی نی شش ماه یا بزرگتر دارین از کی پوشک سایز 4 رو تبدیل به 4 پلاس کردین، وقتی 9 کیلو شدن یا وزن بیشتر؟ هنوز دخترم 7 کیلویه ولی پوشکش هفته دیگه تموم میشه موندم سایز 4 چند بسته دیگه براش بگیرم
دختر من به پوشک هاگیز آبی سبز معمولی حساسیت داد و ...سیاه شد ولی ازون هاگیزهای 46 تایی که روش طرح میکی موس داشت گرفتم این حساسیت رو نداد

http://old.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=825043 پوشاک زنانه - نازگلک
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیروز از بنی هاشم پوشک خریدم. سایز یک پمپرز رو خریدم 35 تومن که 50 تاییه
دو تا بسته هم هاگیز سایز 2 خریدم که اونم بسته ای 35 حساب کرد و تعدادش 78 تاییه. فکر کنم برای ماه اول کافی باشه
دستمال مرطوب هم یه بسته پمپرز سفید خریدم و یه بسته هاگیز جفتشون هم بسته ای 6 و نیم
Lilypie Pregnancy tickers
2731
من مای بیبی پریمیوم میخرم
اوایل که ارزون بود پمپرز و جان ب ب
البته پریمیوم عین جان ب ب هستش امیدوارم تا بچه بعدیم سایزای کوچیکشم بزنن
کلا ایرانی بخر بنظرم که بعدا گرون شد دنبال پوشک نیفتی
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
من مای بیبی پریمیوم میخرم
اوایل که ارزون بود پمپرز و جان ب ب
البته پریمیوم عین جان ب ب هستش امیدوارم تا بچه بعدیم سایزای کوچیکشم بزنن
کلا ایرانی بخر بنظرم که بعدا گرون شد دنبال پوشک نیفتی
از لحظه ای که مادر شدم نمیتوانم بدون شرم به چشمان مادرم بنگرم! ای فرشته زمینی ،ای مادر فداکارم .... بسیار دوستت دارم
من اصلا مارک جان ب ب یا هاگیز ندیدم هر چی بوده مای بی بی یا مرسی یا مولفیکس یا کانفی بوده تو آبادان پمپرز دیدم که سایز 6 تا 8 کیلو بود سایز کوچیک نداشت
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا