2737
2734
همه مشکلا رو منم دارم جالبه که کسی نیست بیاد جواب بده منم الان یه هفتست عقب انداختم . سینه هام درد ...

سلام عزیزم شما اونموقع باردار بودین؟

ممنون‌میشم اگه جواب بدین،من الان دقیقا تو همین حالتم🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلاممممممم سه ماه پشت سر همه من هر مارک بی بیچکی گذاشتم مثبت شده ازمایش و سونو منفی اما بی بیچک ها م ...

سلام برای منم دیروز مثبت بود ۱۴ روزه عقب انداختم حالاامروز پری شدم

خدا جون خودت کمکمون کن
من همیشه پری منظمی داشتم واسه همین وقتی پری عقب افتاد گفتم مطمئنا حامله ام ولی دیروز جواب بی بی تستم ...

واسه منم منفی بود ده دیقه منتظر شدم انداختم سطل آشغال نگو بعد از اینکه انداحتمش دور دو خط شده بود .آشغالارو داشتم جمع میکردم یهو دیدم مثبت شده .واسه خواهرمم همین اتفاق افتاد اونم ده دیقه صبر کرده دیده منفیه اتداخته دور فرداش دیده دو خط شده

یه بیبی چکایی هم بود نمیدونم الانم هست یا نه گرون تر از اون یکیاس.این دقیق تره با خون تست میگیری من یه بار رفتم مطب دکتر با اونا ازم تست گرفت انگشتمو یه سوزن ریز زد یه کم خون اومد مالید به کاغذه گفت این از ادراره دقیق تره

2738

سلام خانوم

من چهار ماه پیش رابطه داشتم با نامزدم و احساس میکنم مایه منی روی واژنم کشیده شده و من خیلی استرس دارم ولی هم سر مپقع پریود میشم و خونریزیمم مثل بقیه روزاس و بیبی چک یک روز بعد اینکنه پریود منظمم تموم شد زدم منفی بود امکان بارداری هست؟چون شرایطمون برای بچه اصلا اوکی نیست و بعضی سایت ها ادمو‌گمراه میکنن ک میشه