2733
2739
عنوان

معده درد و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 326663 بازدید | 114 پست
عزیزم من اوایل بارداری معده درد نداشتم ولی ماه هفتم بارداری معده دردشدیدی گرفتم طوری که کارم یه هفت ...

دمیترون برا تهوع بارداریه و فاموتیدین برا معده درده من 6 هفته هستم الان دارم فاموتیدین 20 میخورم یکی بعد ناهار ولی زن داداشم حالت تهوع داشت دمیترون هم میخورد

سلام من خواهرم باردار بود برا دوتا پسراش ویار داشت درد معده داشت تخم گوسفند خورد خوب شد اگر از لحاظ حرام بودن بخواهید بدونید برای درمان یبار استفاده کنی مشکلی نیست بخورید شاید شما هم حالتون بهتر شد این تجربه ای که داشتم گفتم بگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم برا بار 5باردار شدم قبلش 4سقط داشتم که یکیش 2قلو بود خواست خدا سقط میشد خودم‌میگم شاید حکمتیه اینجور شدم الان هفته هفتم هستم قبلا ناراحتی معده داشتم الان یک هفته درد معده دارم نمیدونم چی بخورم اروم بشم عرق نعنا و گلاب میخوردم قبلا میگن گرمه نخور خاکشیر خوردم‌گفتن بده نخور تخم گوسفند هم قبلا طعمش چشیدم بخاطر ناراحتی معده داشتم نخوردم الان موندم چه کنم خواهرم تخم گوسفند خورد ساکت شد دیگه درد نداشت من مشکل معده قبلا داشتم موندم بخورم یانه 

2731
2740
منم هفته ٨ هستم نميدونم چرا اكثر ميوه هارو بالا ميارم غذا كه به زور هضم ميشه،ميوه ام تا ميخورم البته ...

به نظرم خودت کمپوت سیب درست کن.. سیب پوست بگیر وسطشم دربیار بذار تو قابلمه نصفه آب بریز با کمی گلاب و هل درشم بذار تا بپزه.. میتونی شکر اضافه کنی یا ن..من اضافه نکردم زود هضمه برای همین راحت میتونی بخوری بدون معده درد