2752
2734
عنوان

کوتاهی استخوان ران و بازو

| مشاهده متن کامل بحث + 2670 بازدید | 42 پست
سلام عزیزم، توروخدا جواب بده نی نی قدش چقدر بود؟ منم شرایطم مثل شماست

سلام عزیزم، من اونو مجوز گرفتم از پزشکی قانونی سقط کردم. الان دوباره باردارم. امروز برای سونوی آنومالی رفتم بازم رانش یه هفته عقبه، دیگه نمی‌دونم واقعا چیکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم، توروخدا جواب بده نی نی قدش چقدر بود؟ منم شرایطم مثل شماست

عزمزمه بچه ی من ۵ هفته رشدش عقب بود . ولی به دنیا اومد دو کیلو و پونصد . قد و وزن ش هم متناسب بود. بدونه هیچ عیب و ایرادی . بچه ی من دو هفته بعد از به دنیا اومدن فهمیدم الرژی داره به خیلی از مواد غذایی. و بچه هایی که الرژی دارن رشدشون نسبت به بچه های دیگه تا یه مدتی کمتره. بعدش درست میشن.دلیل کوچولو بودن بچه همین بوده.

2731
سلام عزیزم، من اونو مجوز گرفتم از پزشکی قانونی سقط کردم. الان دوباره باردارم. امروز برای سونوی آنوما ...

عزیزم انقدر راحت بچه رو سقط نکنید. بچه ی من ۵ هفته رشدش عقب بود. به دنیا اومد وزنش دو کیلو و نیم. ولی کاملا طبیعی و سالم. عزیزم این تفاوت اندازه ها توی میلی متره. بعدا من فهمیدم بچه ی من به خاطر اینکه الرژی داشته به مواد غذایی رشدش یه ذره کمتر بوده. وگرنه کاملا سالم و باهوش و طبیعی به دنیا اومد 

عزیزم انقدر راحت بچه رو سقط نکنید. بچه ی من ۵ هفته رشدش عقب بود. به دنیا اومد وزنش دو کیلو و نیم. ول ...

ممنون از پاسخگوییت عزیزم، خیالم راحت شد،دیگه تصمیم گرفتیم اینو نگه داریم، پیش یه جنین شناس دیگه هم رفتیم اون گفت نرماله

سلام عزیزم، من اونو مجوز گرفتم از پزشکی قانونی سقط کردم. الان دوباره باردارم. امروز برای سونوی آنوما ...

عزیزم یه هفته که چیزی نیس اخه پسر منم همینجور بود

الانم ۶ ماهشه قدش و وزنشم خیلی خوبه،حتی بیشتره نمودار

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
عزیزم یه هفته که چیزی نیس اخه پسر منم همینجور بود الانم ۶ ماهشه قدش و وزنشم خیلی خوبه،حتی بیشتره نم ...

خداروشکر عزیزم،همیشه سلامت باشه الهی.من الان ۲۳ هفته هستم همچنان رشدش یه هفته عقبه. دیگه سپردم به خدا

خداروشکر عزیزم،همیشه سلامت باشه الهی.من الان ۲۳ هفته هستم همچنان رشدش یه هفته عقبه. دیگه سپردم به خد ...

نگران نباش امید به خدا

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤
خداروشکر عزیزم،همیشه سلامت باشه الهی.من الان ۲۳ هفته هستم همچنان رشدش یه هفته عقبه. دیگه سپردم به خد ...

سلام گلم ...بارداری شما به کجا رسید؟خاله منم همین مشکلو داره ...ممنون میشم یکم از رشد جنین بگید ...تاپیک آخرم رو بخونید 

سلام گلم ...بارداری شما به کجا رسید؟خاله منم همین مشکلو داره ...ممنون میشم یکم از رشد جنین بگید ...ت ...

سلام عزیزم، من بخاطر کوتاهی سرویکس، ۷ ماهه بچه ام بدنیا اومد و الان توی دستگاه هستش ولی از لحاظ رشد دقیقا مطابق هفته اش به دنیا اومد و اصلا مشکلی از اون لحاظ نداشت

سلام عزیزم، من بخاطر کوتاهی سرویکس، ۷ ماهه بچه ام بدنیا اومد و الان توی دستگاه هستش ولی از لحاظ رشد ...

بحق حضرت زهرا بزودی با تن سالم ببریش خونه نی نی گلت رو 

گلم میگم چند هفته عقب بود رشد استخوان؟

ازنظر وزن دوران جنینی کاهش وزن نداشت؟

Iugrنبود؟

بحق حضرت زهرا بزودی با تن سالم ببریش خونه نی نی گلت رو  گلم میگم چند هفته عقب بود رشد استخوان؟ ...

هم رشد استخوان و هم وزن یک هفته عقب بود توی سونوگرافی ولی بدنیا که اومد دقیق مطابق هفته اش بود حتی کمی بیشتر هم بود. نه iugr نبود. ممنون از دعات