2733
2739
منم نگفتم شما اشتباه میکنی که اینجوری خودتو به رخ من میکشی، برا اسی گفتم که اینجا ها میتونه خونه بگی ...

کوهسنگی هم اگه بخواد  خونه خوب بگیره گرونه چون همه جای کوهسنگی هم خوب نیست  . در کل مشهد  خونه گرونه 

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
خب ایشون بالا تر از طلاب نرفته 😂

اینم یه نمونه از آدمای بالا شهر مشهد که اصلا با پایین شهر تهرانی هم قابل مقایسه نیست، از این نظر، بی ادب 

همیشه گفتم 👑 سرمی تا بفهمی شاه کیه.          روشنفکری در اروپا : تحصیلات عالیه *مطالعات گسترده *اطلاعات عمومی بسیار بالا *نوشتن کتاب و مقاله *سفر به نقاط مختلف دنیا *شخصیت و انسانیت بالا *احترام به تمامی مذاهب و عقاید*و...                        روشن فکری در ایران :کشیدن سیگار و خوردن قهوه *مخالفت با دین و مذاهب *خواندن جملاتی چند از نیچه *طلاق گرفتن *موزیک خارجی گوش کردن *مخالفت با چیزی که بقیه موافقن *موافقت با چیزی که بقیه مخالفن *نگهداری سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزند نداشته عزیز شمردن *و...     قابل توجه خانومایی که ادای روشنفکرارو در میارن اونم با فحش دادن به شوهر بقیه و گفتن جمله معروف بزن تو دهنش 😒. میتینگ آنلاین غیبت از فامیلای شوهر، دیگه لازم نیست بریم در حیاط بشینیم 😁😅. دست و جیغ و هورررا 😜. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظورم اینه که جایی باشه که برای من که پسر۱۴ ساله دارم محیط خوبی باشه.خیلی گرون و خیلی ارزون هم نمیخ ...

مهم اینه محل کار شما یا شوهرتون هم نزدیک باشه اگه حدود محل کار بگی بهتر میتونیم کمکت کنیم.

مثلا من الان باید کلی مسیر برم واسه کارم و تقریبا ۲ونیم ساعت روزم اینجوری هدر میره

2728
منظورم اینه که جایی باشه که برای من که پسر۱۴ ساله دارم محیط خوبی باشه.خیلی گرون و خیلی ارزون هم نمیخ ...

شما محیط کارت کجاست خب

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
اجاره کمتر از یک و خورده ای فک نکنم جایی باشه الان مگه اینکه رهن کامل بخای

این منطقه ها چحورین برای خرید؟

حدودای میدان امام حسین - بلوار توس -امام هادی -ابوطالب - .گلبهار .کوی مهدی - صیاد شیرازی- منطقه عبادی -

من پولم زیاد نیست خودم مستقل میخام بخرم بخاطر همین دنبال قیمت مناسبم.این مناطق قیمتاش تقریبا مناسب بود برای خرید.کدومشون بهترن. خیلی سال پیش یمدت صیاد 19 فک کنم بود یمدت زندگی کردم راضی بودم تقریبا ولی الان رو نمیدونم چطور شده

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
این منطقه ها چحورین برای خرید؟ حدودای میدان امام حسین - بلوار توس -امام هادی -ابوطالب - .گلبهار .کو ...

صیاد آخراش روستا بوده و هنوزم بافت روستایی داره 

تو اینایی که گفتی اگه صیاد یا اقبال اونم قبل میدون بخری خیلی خوبه

به نظرم اصلا سمت امام حسین و توس و.. نرو چون سطح فرهنگشون پائینه

اگه حتی بتونی الهیه یا رحمانیه بخری خیلی بهتره

گلبهارم رو به پیشرفته و اگه متروش راه بیفته خیلی خوب میشه منطقش اما تنها مشکلش دوری از مرکز شهر هست

2740

من قاسم آباد هستم اندیشه، راضی هستیم به امامت نزدیکیم برای خرید، چهار راه مخابرات، فضای سبز هم قاسم آباد عالیه، مسیر رفت و آمد اتوبوس هم خوبه به پارک ملت هم نزدیکه حدودا، اما قیمت‌ها خب کمی بالا هست، با 100 تا 150 رهن کامل میتونید خونه خوب پیدا کنید، با 200 ت خونه نوساز شیک. 

حالا بالاشهر حساب نمیشه اما بازم محیطش خوبه برای زندگی 

سمت الهیه هم خوبه اما خلوته 

جان زنده دلان سعدیا که ملک وجود***نیارزد آنکه دلی را زخود بیازاری.

رضاشهر. هم منطقه فوق العاده ارومی هست و اینکه متوسط رو به بالاست

گر مسیحی گر مسلمان گر یهود/ آدمی باشید مذهب هر چه بود🌿    در این زمانه ی بی های وُ هوی لال پرست… خوشا به حالِ کلاغانِ قیل و قال پرست...چگونه شرح دهم؛ لحظه لحظه ی خود را، برای این همه ناباورِ خیال پرست؟🤕
من برادرم مشاور هستن اگر منطقه قاسم آباد رو خواستید بررسی کنید میتونه کمکتون کنه عزیزم. 

شمارشون رو خصوصی میدین لطفا

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین