2733
2739
عنوان

مامانا یه لحظه میاین سوال دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 7 بازدید | 21 پست
ختنه بشه خوب میشه
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دقیقا از بالا میزنه پسر منم همین بود شمبولاسون درازه ختنه بشه کوتاه میشه پرش جیششون کم میشه خخخخخ
تورا میان مرزهای چشمانم پناه میدهم با آغوشم اسیرت میکنم به استثمار میکشم چشمان کوچکت را تن کوچک و خوشبویت را به باوزانم حراج میزنم بند بند دلم را به صلیب نگاهت آتش میزنم اینجا میان وطن تنم پرچم چشمان زیبایت آزادی ام را به یغما می برد هیهات از نقشه دستان کوچکت که تمام جهانم را به یک بغل گرفتن تو باختم... هیهات از تو ...
والا من ۱۱روزگی ختنه کردم حقیقتش نظر من اینه هر چه زودتر بهتر اخه پسرم ۱۱ماهگی به خاطر تنگی مجرای چشم بردن اتاق عمل ولی با همه این احوال خیلی ترسیده شده به نظرم تا نمیفهمه و یادش نمیمونه ختنه اش کنید