2737
2734
عنوان

دخترم 3 سالشه براش تبلت بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2321 بازدید | 21 پست
اتفاقا من امروز میخاستم همچین تاپیکی را بزنم دخترم 4سالش هست منم شاغلم و مادربزگش ازش نگهداری میکنه الان دختر خاله اش که نزدیک خونه مادرم هست و دخترم هر روز میبینش تبلت خریده .و دخترم هم مرتب تا تو دستش میبینه یا گریه میکنه یا التماس دختر خالش میکنه که بهش بده .از طرفی من هم نیستم که سرگرمش کنم . به خصوص یه موقع هایی مامان بزرگش میخاد استراحت کنه و بچه حوصله اش سر میره . نمی دونم چکار کنم میگن تو این سن خلاقیت بچه را کم میکنه و برای هوش و حواسش خوب نیست .بر سر دوراهی هستم
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن
من دخترم دوسال و نیم داشت واسش خریدیم البته به اسم من. خیلی بهتره نسبت به اینکه نخریم و حریص بشه... خودمم هفته ای یک بار میگم بیا واست بازیهای جدید دانلود کنم اصلا توی بازیاش افراط نمیکنه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی از دوستام تو مهد کار میکنه میگه همه بچه های مهد تبلت و ای پد و ... داره ولی حرفی که زد برام جالب بود می گفت همشون افسرده ان هیچ چیزی خوشحالشون نمیکنه ، به جای اینکه با هم بازی کنن نشستن یه گوشه ، نکنین این کارارو زوده برای بچه تو این سن ، با هاشون بازی کنیین اسباب بازی بگیرید بذارید بچه گی کنه بزرگ که شد خودش همش سرش تو گوشیش هست و بهتون نگاه هم نمیکنه
خدایا قلب من پیش تو گیره کنار تو همه چی بی نظیره
من قبل از اینکه دخترم بدنیا بیاد ایپد داشتم بخاطر همین از اون اول که دست من میدید کمی هم میدادم بازی کنه بهد دو سالگی برای خودش تبلت خریدیم خیلی خوبه اهنگ روش میریزیم وشعرهاشو حقظ میکنه ، کارتون های مورد علاقش و همینطور بازی های فکری که عکس العملش رو سریعتر میکنه درسته وقت زیادی رو باهاش هست ولی بنظرم داره یه چیز از توش یاد میگیرند بهتر. از اینه که وقتش به بطالت بگذره
2731
به نظر من تا جایی که میتونی نذاری بچه با این چیزا بازی کنه بهتره بچه ها رو متوهم میکنه و فکر میکنن به همون راحتی که توی اونجا میشه به یه چیزی رسید توی واقعیت هم میشه. بعد هم بچه رو فردگرا میکنه و میبره تو خودش به نظرم تبلت برای از سر باز کردن بچه خوبه اما برای رشدش نه! اینجا یک مطلب هست که ممکنه برات مفید باشه هرچند ربط مستقیم به تبلت نداره اما این چیزی رو که گفتم بیشتر از روی این بود! http://www.niniset.com/
به نظر من میشه از تبلت برای بچه های بالای 4 سال استفاده کرد ولی باید جلوی افراط رو گرفت و بازی هاش رو مدیریت کنید هر بازی توش نباشه و روزانه ساعت مشخصی استفاده کنه البته روزهای اول بچه ذوق داره زیاد استفاده می کنه ولی کم کم براش یه چیز عادی می شه .
به نظر من نشون ندادنش راحت تر از اینه که در دسترسش قرار بدی بعد بخوای کنترل یا محدودش کنی کلا بچه اگه یه چیزی جلوی دستش نباشه بهانه اش رو نمیگیره اما اگر تجربه اش کرد دیگه خیلی سخته کنترل کردنش