2733
2739
عنوان

اپی لیدی خوب کدومه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38668 بازدید | 23 پست
مامان منم براون داشت البته 15 - 16 سال پیش خریده بود ولی خیلی راضی بود . منم حساسیت نداشتم بهش . ولی نمیدونم به این سری جدیداش چرا حساسیت دادم
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
ماله منم براونه و باهاش صورتمم اصلاح می کنم اره جوش می زنه برای جلوگیری از جوش حتما باید زود روش یا پودر بچه بزنی یا افتر شیو من که اینا رو کردم دیگه جوش نم زنه در ضمن پوست من خیلی هم حساسه
 BabyFetus Ticker

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براون پنج سر رو میتونی برای صورت هم استفاده کنی یه سر مخصوص داره که برای خط بیکینیه ,اول اون رو میزاری بعد یه سر دیگه روش میخوره که برای اصلاح صورت ,من مدتها استفاده کردم بعد فهمیدم که موهای کلکی صورتم پر رنگتر شده پرسیدم گفتند که چون توش فلز به کار رفته باعث میشه موها ضخیم تر بشن .
2731
اپی لیدی فقط براووووووووووون عاااااااااااالیه من قبلا پاناسونیک داشتم اما باتریش سریع خراب شد. براون رو چند ساله دارم و برای مادرم هم خریدم خیلی راضی هستیم. من از این سایت خریدم قیمتاش عالیه : http://modnegar.com/33-Category-Epilator
دوستان سلام تولد مامانم بهمنه میخوام براش اپیلیدی بخرم یه مارک خوب تا 200-300 تومن معرفی میکنید بهم؟ مامانم قبلا پانوسونیک داشت 10 سال پیش خرید تا یه ماه پیش کار میکرد . تو این مدت یه بار باطری عوض کرد.الانم باز باطریش خراب شده. دیگه ارزش درست کردن نداره به نظرم مامان من فقط از سرش که مثل تیغ بود استفاده میکرد و من از سری های دیگش ممنون میشم راهنماییم کنید الان چی خوبه تو بازار

با هر اپیلیدی ای نمیشه مو های صورت رو زد ولی بعضی از اپیلیدی ها سری مخصوص موهای صورت هم دارن. من خودم فیلیپس دارم و خیلی ازش راضی ام.. میتونی یه سر به سایت نمایندگی فیلیپس بزنی، مدل های زیادی داره که میتونن برای صورت هم استفاده بشن

https://philipsco.ir/product-category/لوازم-شخصی/اصلاح-بدن-بانوان/اپیلاتور/

والا من یه مارک متفرقه داشتم تو نظرمه جاندلی بود عالیییی خراب شد براون گرفتم مفت خدا هم نمیارزه سرعتش خیلی پایینه ادم حوصلش سر میره

🙏برا حل مشکلات همه بیزحمت یه صلوات🙏
2740