2733
2734
عنوان

فتال پل در بارداری یعنی چی؟توروخدا بیاین دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 105282 بازدید | 29 پست
خانما که تایپیک میزنید لطفا بعدا بیاید بگید چی شد چیکار کردین.شاید واسه ما مفید بود
🌹🌹. کاش سر در بهشت کسی باشد که بپرسد : آدمی یا فرشته ؟ و من با صدای ضعیفم که رو به بی صدایی رفته بگویم : زنم … و این بار همه نگاهم کنند … نه بخاطر موی بلندم … نه چشمان معصومم و نه لرزش صدایم … بلکه به خاطر روح خدا که در من دمیده شده و همیشه تحسین کنند شجاعت … صداقت… وفا… و نجابتم را در آن کره ی خاکی ! .🌹
سلام به همگی ...میخواستم تجربه مو به همه کسایی که الکی و بخاطره حرف یکسری دکتر بی تجربه استرس میگرین و روزای خوب بارداریشون رو با نگرانی میگذرونن کمی دلگرمی بدن... من مدت 3 هفته بود که همیشه کل سایتا مخصوصا نی نی سایتو میگشتم تا در مورده بارداری پوچ اطلاعات کسب کنم..چون با سونو اولی که در هفته 8 باداری انجام داده بودم دکتر سونوگراف کلی منو ترسوند که تا سه هفته گریه می کردم.. تا اینکه سونوگرافی برای 2 هفته دیگه مجدد برام نوشت و من اونو یکهفته دیرتر انجام دادم. تو سونو اول تشخیص بارداری پوچ بود و لی خدارو شکر دیروز رفتم مجدد سونودادم و همه چیز عالی بود .از من میشنوید زود سونو نرید و حتما پیشه یه سونوگراف خوبی که دقت دستگاهش خوبه برین که روزاتو با استرس نگذره.. مطمئن باشبن با توکل به خدا انشاا. هیچ مشکلی نیست... من تو هفته 11 سونو دوم رو انجام دادم... از همتون خواهش میکنم اینقدر به حرفه دکترا گوش نکنین مثل من و از بارداریتون لذت ببرین و همیشه به خدا توکل داشته باشین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همگی ...میخواستم تجربه مو به همه کسایی که الکی و بخاطره حرف یکسری دکتر بی تجربه استرس میگرین ...

سلام..میشه بیشتر توضیح بدین؟اینکه تاعفته چندم فقط ساک خالی داشتین؟ازهفته چندم یولک ساک وفتال پل  دیده شد؟

2728
من هفته هفت بارداری هستم.دیشب رفتم سونو گفت خالی ازجنینه.دو هفته دیگه بیا البته قائدگیم قبل بارداری ...

منم دیروز رفتم همینو گفت بهم .گفت یه هفته دیگه کرار کن انقده استرس دارم و ناراحت هستم که نخ خواب دارم و روز 😐

2738
من هفته هفت بارداری هستم.دیشب رفتم سونو گفت خالی ازجنینه.دو هفته دیگه بیا البته قائدگیم قبل بارداری ...

سلام رفتین سونو نتیجه چی شد؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
منم دیروز رفتم همینو گفت بهم .گفت یه هفته دیگه کرار کن انقده استرس دارم و ناراحت هستم که نخ خواب دار ...

بعدا سونو رفتین چی گفتن؟

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706