2737
2739
عنوان

متاسفانه دوستم که یه دختر یه ساله داره

| مشاهده متن کامل بحث + 1160 بازدید | 25 پست
آره نازنین جون. قبل بارداری هم بوده گویا آویده جون بله . اسم کاربریش مونا باران هست. پیش دکتر زنان عشوری مقدم میرفته که اصلا ارجاعش نداده به جراح عمومی و از این قضیه حسابی ناراحت بود
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد
جدیدترین تم های تولد♥ جشن دندونی♥یه تولد شیک وبامزه★★09358446712 عکس نمونه کارا اینجا.http://niniax.blogfa.com/
2731
اللهم اشف کل مرضا الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد
لا حَوْلَ وَلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ
خدا به خاطر دل کوچولوی دخترش شفاش بده آمین لعنت به این سرطان
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
2740
الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد الهم صل علی محمد وال محمد
خدایا ممنون که همیشه کنار من و همسر و دخترم هستی