2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یه شب بیمارستان بودم و اطاقم خصوصی بود.الان نمیدونم چقدر میشه ولی میتونی زنگ بزنی بیمارستان و حدودشو بپرسی.البته خوب باید دکترتم توی اون بیمارستان زایمان انجام بده
جا مانده است...
چیزی.. جایی ..
که هیچگاه دیگر ...
هیچ چیز ..
جایش را پر نخواهد کرد ...
2731
به نظر من یا عرفان برو یا آتیه.من تعریف آتیه رو هم زیاد شنیدم.از دکترت هم میتونی حدود هزینه هارو توی این بیمارستانایی که کار میکنه بپرسی
جا مانده است...
چیزی.. جایی ..
که هیچگاه دیگر ...
هیچ چیز ..
جایش را پر نخواهد کرد ...
سال 90 بیمارستان پارسیان زایمان کردم ... تو سعادت آباد ... میدان فرهنگ
3200 ... سزارین ....
خیلی خیلی راضی بودمممم ....
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
منم بهمن زایمان کردم و بد نبود در کل راضی بودم اما اونقدری که تعریف میکنن نیست مثل بقیه بیمارستان هاست.
3 هفته پیش زایمان کردم و 3 تومن هزینه شد که 1.5 بیمه داد و 1.5 هم خودمون.
اطاقم هم دو تخته بود.یکی از چیزایی که میگم خیلی هم انچنانی نبود اینکه پرستار هاش و باید 10 دفعه صدا میکردی تا بیان و 1 کاری برات انجام بدن .
فرشته آسمونی من 8 شهریور 92 زمینی شد.
2740
من 10 روز پیش بیمارستان آتیه سزارین شدم. اپیدورال کردم چون زمان ناشتاییم کم بود.

کل هزینه زایمان با اتاق خصوصی شد : 3 میلیون و 50 هزار تومن که بیمه دانا 1500 رو داد.
ساک نوزاد و مادر هم دادن.
همراه داشتم و چون اتاق خصوصی بود هزینه جدا نداشت.

رفتار پرستاران بخش زنان و نوزادان عالی بود. رسیدگیشون هم خیلی خوب بود. هر چند بار که می خواستی میومدن. پوشک نوزاد رو هم خودشونب عوض میکردن. یمارستان هم خیلی منظم و با برنامه عمل کرد.
من دو هفته پیش بیمارستان خاتم زایمان داشتم،عالیییییی بود،رسیدگیشون فوق العاده بود،خیلی راضی بودم،من طبیعی بودم ولی چون نشد سزارین اورژانسی شدم،حدود 2800 با دو شب خوابیدن توو بیمارستان
sam جون دکتر من فاطمه رمضانزاده بود.

اگه بیمه داشته باشی میشه 3 تومن که هر چقدرشو بیمه ات بده باید مابقیشو بپردازی. واسه من شد 3 میلیون و پنجاه. بیمه ام 1500 داد و خودمون 1550 پرداختیم ....

عزیزم برو سایت بیمارستان آتیه رو ببین . در قسمت راهنمای مراجعین ، هزینه های زایمان رو نوشته یا زنگ بزن به اطلاعات یا واحد ترخیص ، راهنماییت میکنن. من قبل از زایمان چندین بار ازشون پرسیده بودم.

البته تا جاییکه میدونم آزاد هزینه اش بیشتر میشه اما ارزش داره . من که واقعا از آتیه و کادر پرستاریش راضی بودم. رسیدگیشون خیلی خوب بود.