2733
2734
عنوان

بیمارستان بهمن یا عرفان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2800 بازدید | 21 پست
یه راه دیگه هم هست اگه ماشین داری، مطب دکتر به جفت بیمارستانت نزدیکه، برو بخش زایمان جفت بیمارستان ها، از کسایی که تازه زایمان کردن و دارن مرخص میشن بپرس راضین یا نه دختر خاله ی من همین کارو کرد، خیلی بهش کمک کردن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوست عزیز من پنج روز پیش عرفان زایمان کردم وسایل مادر ونوزادو خودشون میدن اتاق عمل وکلا بلوک زایمانش عالی بود ولی اتاقاش کوچیکن ورسیدگی پرستارها هم خوب بود ولی از بهمن هیچ شناختی ندارم دکتر منم گفت یا بهمن یا عرفان که منم طبق بررسی قبلی عرفانو انتخاب کردم.
خدا جون ممنون برای همه چیزم 
2728
سلام دوستم انشاءالله به سلامتی زایمان کنی من فروردین ماه بهمن زایمان کردم خیلی راضی بود روزی که من رفتم خلوت بود ولی فرداش که داشتم مرخص میشدم خیلی مامان منتظر خالی شدن اتاق زایمان بودند می تونی از دکترت بخوای ساعت زایمانت رو عصر بندازه منو ساعت 3 بردند واسه زایمان همه چی عالی بود
من قصد دارم هرجا هر اتفاقی که در جهان هستی می افتد فقط به سالم شدن، ثروتمند شدن و مقتدر شدن ما منجرب شود.
رومینا جان تازگی زایمان داشتی؟ رسیدگی عرفان چطوره؟ شنیدم اتاقاش خیلی کوچیکن، راسته؟ و اینکه وسایل ما ...

عارفی خودش  کار  میکنه بیشتر تو مطب یا ماماهاش

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔